המבצעים הכי טובים באמזון

השבוע יתחילו מבצעי בלאק פריידי באמזון ביום שישי. אמזון מתחילה חלק קטן מהמבצעים קצת לפני יום שישי ואנחנו נשתדל לעדכן במבצעים העיקריים. בכל מקרה אנחנו מזכירים שכדאי לקנות במטבע המקומי ולא בשקלים.

בינתיים אנחנו ממליצים להתקין תוסף להשוואת מחירים באמזון שיכול לתת לכם השוואת מחירים בין כל האמזונים השונים בעולם, כך שתמצאו את המחיר הכי טוב שתוכלו למצוא. הייחודיות של התוסף הזה היא שהוא יודע למצוא את המחירים כולל משלוח למיסים לישראל.

שואב אבק דייסון V7 ANIMAL במחיר של 335$ שהם כ1245 ש"ח עד הבית כולל משלוח ומיסים בקישור הזה.

כונן Samsung 860 EVO 500GB שיגרום למחשב שלכם לרוץ במחיר מתחת לרף המכס – 80$ כולל הכל עד הבית שהם כ300 ש"ח בקישור הזה

שלט לפלייסטשן 4 – 48.50$ כולל משלוח לישראל שהם כ180 ש"ח – בקישור הזה.

מעיל פוך של קולומביה ב52 ליש"ט שהם כ250 ש"ח למנויי פריים. מי שלא מנוי פריים ישלם עוד כשלושים ש"ח (למוי פריים לחודש חינם קראו כאן) – בקישור הזה

מסכי מחשב ב25 אחוז הנחה באמזון בריטניה – בקישור הזה.

סט של שלושה ג'ינסים של ליוויס ב 250 – 300 ש"ח – בקישור הזה.

 

יש הרבה תחומים שכל השנה כדאי לחפש בהם מחירים טובים באמזון.

אחד התחומים החזקים ביותר הוא תחום הנעליים בו אפשר למצוא נעליים של בירקנשטוק או נעליים של ECCO בחצי מהמחיר שלהם בארץ. גם נעלי ניו באלאנסקלארקס או סקצ'רס עולים הרבה פחות באמזון. בכלל, אפשר למצוא באמזון הרבה נעלי נוחות של חברות ייחודיות.

בתחום ההלבשה אנחנו ממליצים לקנות באמזון בגדים של אנדר ארמור ושל דסיגואל או חזיות של טריומף במחירים נוחים.

גם שואבי אבק של דייסון צלחות של קורנינג ברזים של גרואה והאנס גרוהה, טוחני אשפה של InSinkErator ומשחקים של פליימוביל תמיד ניתן למצוא בזול באמזון.

אנחנו נשתדל להביא בדף הזה מפעם לפעם את המבצעים הכי טובים שאנחנו פוגשים באמזון. ניתן גם להתעדכן בקבוצת הפייסבוק שלנו.

אמזון עושה כמעט כל יום מבצעים מאוד טובים על חלק מהמוצרים שלה וכדאי לגלוש לדף המבצעים שלהם: לדף המבצעים של אמזון ארה"ב, אמזון גרמניה, אמזון בריטניה.

המבצעים של Black Friday וCyber Monday הם המבצעים הגדולים ביותר בעולם הקניות הוירטואלי. המבצעים החלו בעולם הממשי ביום שאחרי חג ההודיה האמריקאי ובשנים האחרונות הם הפכו לתופעה עולמית גדולה של מכירות. ברשתות הוירטואליות המבצעים מתחילים עוד לפני יום שישי וממשיכים בשבוע שאחריו עם מבצעי Cyber Monday. שקיימים רק באינטרנט.

המבצעים מתחילים ואנחנו נשתדל לעדכן בדילים טובים. ניתן גם להצטרף לקבוצת הפייסבוק שלנו שבה אנחנו מעדכנים מדי פעם על מבצעים טובים.

אמזון מרחיבה את המבצעים לכל השבוע שלפני ואחרי הימים האלו. היא מפרסמת מבצעים בהנחה גדולה וככל שהתאריך יתקרב קצב המבצעים יגדל. שימו לב. כל כמה שעות חלק מהמבצעים משתנים ולכן כדאי לחזור ולבדוק אם יש מבצעים חדשים.

לדף המבצעים של Black Friday באמזון.

הבעיה במבצעים של אמזון היא שלא כל המוצרים שלהם נשלחים לישראל. אנחנו מציעים לבדוק גם בדף המבצעים של אמזון גרמניה ואנגליה. גם בסניף של אמזון בגרמניה ואנגליה יש מבצעים נהדרים בתקופה זו של השנה, ויש הרבה יותר מוצרים שנשלחים לישראל.

לדף מבצעיBlack Friday באמזון גרמניה.

לדף מבצעי Black Friday באמזון אנגליה.

לדף המבצעים של Black Friday באמזון.

לדף מבצעיBlack Friday באמזון גרמניה.

לדף מבצעי Black Friday באמזון אנגליה.

עוד חנויות מומלצות מאוד לקנייה בשבוע הזה – macy's לבגדים ותיקים, החנות של nike בהנחות גדולות.

בדף הפייסבוק שלנו אנחנו ממליצים על מבצעים כדאיים של black frifay. מוזמנים להתעדכן.

קראו עוד על קניית מוצרים מאמזון: פליימוביל, בירקנשטוק, ברזי גרואה, קרוקס, קיפלינג,

קניה נעימה.