5 חנויות מומלצות לבגדי נשים באליאקספרס

בשנים האחרונות הרבה מאוד ישראליות מגלות שעדיף לקנות בגדים באינטרנט, גם בגלל המחיר הנמוך וגם בגלל המבחר הגדול. אחד המקומות החביבים היום על כל הקונות בעולם הן החנויות של אליאקספרס שמרכזות היום מבחר עצון של בגדים במחירים סבירים ונוחים.

ריכזנו בשבילכם 5 חנויות לבגדי נשים שאנחנו ממליצים עליהן באליאקספרס, למרות שכמובן שיש עוד חנויות טובות. מוזמנים לקרוא את רשימת החנויות המומלצות המלאה שלנו לאלי אקספרס.

1 – Everpretty

חנות Everpretty באליאקספרס

אחת החנויות הפופולריות ביותר לבגדי ערב לנשים בעולם. מהחנות הזו ניתן לקנות מגוון עצום של שמלות בעיצובים מרהיבים במחירים מאוד נוחים.

אם יש לך חתונה או ארוע בקרוב, או שאת סתם רוצה להרחיב את מגוון השמלות שלך – זה האתר בשבילך.

ניתן גם להזמין שמלות לפי מידה מדויקת בתוספת תשלום.

2 – COLROVIE

חנות COLROVIE באליאקספרס

אחת החנויות שצומחת במהירות הכי מפתיעה באלי אקספרס. יש בחנות הזו הרבה מאוד בגדים צעירים ונוחים באיכות מאוד גבוהה. יש לחנות ביקורות מאוד טובות ברשת.

3 – Simplee Apparel

החנות מצליחה להנות מאחוזים מאוד גבוהים של שביעות רצון לאורך שנים באליאקספרס. נדמה לי שזה נובע מהעובדה שהחנות הזו לא מציפה בבגדים רבים, אלא בוחרת בקפידה את הבגדים שהיא מציגה על פי צו האופנה האחרון.

זאת חנות שניתן למצוא בה הרבה מאוד פריטים שיקיים במחירים טובים מאוד. זאת נראית לי החנות שיש בה את הסיכוי הגדול ביותר באליאקספרס למצוא בגד מיוחד.

4 – Caroline

חנות Caroline באליאקספרס

החנות הזו התפרסמה מאוד בגלל העובדה שהרבה מאוד מהבגדים שלה מופיעים גם בקטלוג של זארה. יש הרבה קונות שמוכנות להשבע שמדובר באותו בגד ממש, ולפעמים הבגדים מגיעים אפילו עם תווית של זארה. כמובן, שמאוד יכול להיות שמדובר ברפליקציה (העתקה). אבל גם אם זו העתקה, מדובר בהעתקה מוצלחת במיוחד.

גם אם אלו בגדים מקוריים של זארה וגם אם מדובר בהעצקה, הבגדים בחנות הזו הם מאוד יפים ואופנתיים וגם איכותיים. החנות מופיעה גם תחת המותד VADIM

5 – Toyouth

חנות Toyouth באליאקספרס

החנות הזו מתמחה בעיקר בבגדים שמתאימים לצעירים. ניתן למצוא כאן את כל סוגי הבגדים, החל מבגדי בייסיק פשוטים וכלה בבגדים מעוצבים שמתאימים לאופנה צעירה. זאת אחת החנויות הצומחות ביותר באליאקספרס בשנים האחרונות, וניתן להבין למה.

כתוב/כתבי תגובה