קנייה מאמזון ספרד עם משלוח לישראל

בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים קונים מוצרים רבים דרך אמזון. הבעיה בקניה מהאתר המרכזי של אמזון בארצות הברית היא שהרבה מאוד מהמוצרים לא נשלחים לארץ. לעומת זאת, בקנייה מהאמזונים באירופה, יש הרבה יותר מוצרים שנשלחים לארץ.

בגלל מגבלות השפה הקנייה הפשוטה ביותר מהאמזונים באירופה היא מאמזון אנגליה. גם לאמזון גרמניה יש גירסה באנגלית, אבל בגלל שיש הבדלי מחירים בין האתרים השונים של אמזון הרבה בוחרים לבדוק קניות גם מאמזון ספרד. לפעמים אפשר למצוא מבצעים מדהימים באמזון ספרד שלא ניתן למצוא בשום מקום אחר.

לדף של אמזון ספרד.

כדי להשוות בין המחירים של כל האמזונים באירופה כולל המשלוח לישראל כדאי מאוד להשתמש בתוסף הזה לכרום.

האתר של אמזון ספרד הוא כולו בספרדית ולכן הוא לא נגיש לחלק גדול מהישראלים. איך בכל זאת ניתן להבין את האתר?

האפשרות הפשוטה ביותר היא לגלוש דרך דפדפן כרום. הדפדפן של כרום מציע לנו לתרגם דפים לשפה שלנו. התרגום של כרום מספרדית לעברית הוא לא תמיד כל כך מוצלח ולכן הפתרון הזה לא תמיד פותר את הבעיה, אבל ניתן להגדיר לכרום לתרגם את הדף לאנגלית במקום לספרדית. התרגום של גוגל טרנסלייט לספרדית הוא כמעט מושלם, ולכן ניתן להבין את דף המוצר בצורה טובה.

אפשרות אחרת היא לחפש את המוצר המקביל באמזון אנגליה שהוא באנגלית. לכל מוצר באמזון יש מספר פריט שנקרא ASIN. נעשה חיפוש בדף בספרדית לביטוי ASIN ונעתיק את מספר הפריט שמופיע לידו. אחר כך נפתח את אמזון אנגליה ונדביק בחיפוש את מספר הפריט. אם הפריט הזה קיים גם באמזון אנגליה, הפריט ייפתח שם באנגלית. אחרי שנקרא את התיאור באנגלית אפשר לחזור ולעשות את הקנייה באמזון ספרד.

הסיבה שיש כל כך הרבה אתרים של אמזון בשפות השונות היא שאמזון מוכרים בכל אחת מהמדינות לפי הנתונים שלה. כל חנות מדינתית היא חנות עצמאים עם מחירים ומוצרים משלה, אבל מצד שני היא חלק מהשירות המצוין שאמזון יודעים לתת למוצרים שלהם.

בגלל זה ההגיון אומר שמוצרים שיותר זול לקנות בספרד יהיו זולים באמזון סםרד יותר מאשר כל חנות אחרץ של אמזון. זאת הסיבה ששווה הרבה פעמים לחפש באמזון הספרדי. יש אנשים שרגילים לנסוע לפריז ויודעים אלו מוצרים סביר שנוכל למצוא שם יותר בזול. הרבה מאוד פעמים הם מגלים שיותר זול לקנות באמזון ספרד מאשר לקנות בחנויות המציאותיות כי אמזון היא מהמתחרות הזולות ביותר בשוק הספרדי ותייר בדרך כלל קונה בחנות יקרה בלי שיש לו את הזמן ואת היכולות להשוות מחירים.

אלו מוצרים כדאי לחפש באמזון ספרד? כל מוצר שעולה בדעתכם לקנות בארץ כדאי קודם להשוות באמזון. עם השנים הופתענו לגלות שגם מוצרי אינסטלציה, כיורים ותנורים עולים הרבה פעמים יותר בזול באמזון לעומת המחיר שלהם בחנויות בארץ, למרות המשלוח והמיסים.

קנייה נעימה.

כתוב/כתבי תגובה