מנוע להשוואה בין אמזונים עם משלוח לישראל

תודה שבחרתם להתשמש בתוסף להשוואת מחירים באמזון. לקראת הבלאק פריידיי אנחנו מבקשים את עזרתכם – אנא שתפו את התוסף עם חברים שלכם ברשתות החברתיות ובפרומים.

המנוע לא פעיל בשלב זה בגלל שאמזון לא מרשים להתשמש בו

המוצר שנבחר להשוואה :

באפשרותך להשוות מוצרים נוספים על ידי הדבקת הכתובת של דף המוצר מאמזון כאן:

איך ניתן להשתמש במנוע ההשוואה?

האפשרות המומלצת היא להתקין את התוסף הזה לכרום שמאפשר בלחיצת כפתור אחת להשוות כל דף מוצר שאתם נמצאים בתוכו. האפשרות השנייה היא להעתיק את הכתובת של דף המוצר לתוך התיבה שבדף הזה וללחוץ על הכפתור.

נהנים מהתוסף? נודה לכם מאוד אם תקנו דרך הקישור (לחיצה על הקישור לא משנה לכם את המחיר ועוזרת לנו להמשיך לממן את העבודה על האתר).

*אנחנו ממליצים בכל מקרה לשלם במטבע המקומי של אמזון וכך לחסוך שערי ההמרה הגבוהים של אמזון.
*כרגע יש מבצע באמזון ארה"ב על קנייה של מוצרים שמשווקים על ידי אמזון כמוכר עם משלוח חינם מעל 80$. צריך לבחור באפשרות הזו במסך התשלום והמשלוח.
*מנוע ההשוואה כרגע בתקופת הרצה. אם אתם מוצאים טעויות גסות (לא טעויות של כמה עשרות אגורות), נשמח שתעדכנו אותנו בתגובות, כך שנוכל לשפר את המנוע.
* מנוע ההשוואה לא יודע עדיין לזהות אם המוצר נשלח לישראל או לא. הוא רק יודע לומר מה המחיר של המוצר כולל משלוח אם הוא נשלח לארץ. אם מישהו מכיר דרך שבה ניתן לבדוק האם המוצר נשלח לישראל. נשמח שיעדכן בתגובות.
* נהניתם ממנוע ההשוואה? שתפו את החברים שלכם, כך שכולם יהנו.
* ניתן לבצע קנייה באמזון פריים בריטניה רק אחרי הרשמה לשירות. בעיקרון השירות בתשלום אבל ניתן לקבל אותו לחודש חינם – פרטים מלאים כאן.

6 מחשבות על “מנוע להשוואה בין אמזונים עם משלוח לישראל”

כתוב/כתבי תגובה