נעליים של skechers בזול מאמזון

הנעליים של סקצ'רס הם סמל לנוחות מדהימה ולעיצוב יפהפה. קשה להאמין שהחברה האמריקאית הזו נוסדה רק לפני כ25 שנה, והיום היא הפכה להיות אחד מהמבוילים בשוק הנעליים עם מאות דגמים שונים.

המחיר של skechers בארץ מאוד יקר ולכן אנחנו ממליצים לקנות את הנעליים האלו מאמזון, ששם המחיר שלהם הרבה יותר זול גם אחרי התוספת של המשלוח לישראל.

לדף של skechers באמזון.

עוד על נעלי skechers:

לנעליים של skechers יש מגוון מאוד גדול של צבעים, צורות ומידות אורך ורוחב כדי להצליח להתאים לכל אחד את הנעל שמתאימה לו ביותר. מי שנעל פעם את הנעליים של skechers הופך להיות בחלק גדול מהמקרים גרופי מוחלט של הנעליים האלו.

לחברה הזו יש גם מידות רוחב בנעליים חוץ מהמידות של האורך והסיכוי למצוא את מידות הרוחב הרבה יותר גדול באינטנרט מאשר בחנויות הרגילות שבדרך כלל לא מחזיקות מידות רוחב. פירוט על הסוגים השונים של מידות הרוחב ניתן למצוא כאן.

האם יש דרך לנקות את נעלי skechers?

רוב הנעליים של skechers ללא עור ניתנים לשטיפה במכונה אם יש צורך. כמובן שנעליים שיש להם אורות או חיבורים אלקטרוניים שונים לא ניתן לרחוץ במכונה. גם כשרוחצים את הנעליים במכונה כדאי לבחור את אחת התוכניות העדינות ולא את אחת התוכניות הארוכות.

נעלי ריצה ונעליים אחרות עם עור לא כדאי לרחוץ במכונה כי זה עלול להרוס אותם. במקום זה נסו להוריד את הלכלוך עם מטלית מעט לחה, אם עדיין צריך לנקות, קחו מעט אבקת כביסה עם מים ותצרו משחת ניקוי שאותה ניתן לקחת ולמרוח במקומות המלוכלכים, ואחר כך להוריד את המשחה עם מעט מאוד מים חמים.

בכל מקרה אסור לייבש נעליים במכונת ייבוש או בשמש ישירה כי זה עלול להרוס את הצורה שלהם לגמרי ולכן צריך לשים אותם לייבוש במקום יבש ומול ולחכות את כל הזמן הנדרש עד לייבוש מלא.

קנייה נעימה.

 

כתוב/כתבי תגובה