שואבי אבק של dyson בזול באמזון

שואבי האבק של dyson נחשבים לשואבי האבק המובילים בשוק הנמכר. אמנם יש כאלו שקונים ממשווקים פרטיים קירבי במחירים אסטרונומיים אבל רבים טוענים שהשואבים של דייסון לא נופלים מהם ברמתם.

שואב אבק dysonבשנים האחרונות דייסון התחילה לשווק שואבי אבק אלחוטיים מדהימים שמצליחים לעשות את העבודה למרות שהם לא מחוברים חוטית לחשמל. שני הדגמים העיקריים שנמכרים בקטגוריה הזו הם D6 ו- D8. השואבים האלו מגיעים במספר דגמי משנה כאשר לכל השואבים של D6 יש אותו מנוע וכך גם לשואבים של D8, ההבדל בין תתי הדגמים הם רק באבזור. דגם הCORD FREE הוא הדגם הבסיסי והרגיל של השואב. יש דגם שנקרא ANIMAL שהוא עם אבזור משופר. יש דגם TRIGGER שמגיע ללא מוט הארכה ודגם מיוחד לבעלי חיות מחמד שנקרא TOP DOG.

אנחנו ממליצים לקנות את השואבים מאמזון ארה"ב. הרבה מאוד פעמים ניתן למצוא את השואבים שם במחיר יותר נמוך מהמחיר בארץ. שימו לב. אמנם השואב מגיע מארה"ב אבל השואבים האלו של דייסון מגיעים עם שנאי שניתן לבחור בו בין מתח אמריקאי למתח ישראלי ולכן הם עובדים מיד עם מתח של 110 וולט, ואין שום בעייה איתם.

לדף של מוצרי dyson  V6 באמזון.

לדף של מוצרי dyson  V8 באמזון.

עכשיו ניתן להשיג באמזון גם את הדגם החדש של דייסון – DYSON V10

קניה נעימה.

13 מחשבות על “שואבי אבק של dyson בזול באמזון”

    • האחריות של אמזון ידועה בכל העולם כאחריות מדהימה ונהדרת. בדרך כלל הם מפנים לאחריות של היבואן אבל אם היבואן מסרב לטפל הם דואגים לטפל בעצמם. לפעמים הם מבקשים שתשלח את המוצר אליהם (על חשבונם) ומתקנים והרבה פעמים הם פשוט מזכים על התשלום גם אם עבר זמן רב מאז הקנייה.

   • המחיר הסופי לתשלום כאשר המוכר הוא אמזון כולל גם את כל המיסוי האפשרי, והוא מפורט בעמוד התשלום. לא תידרשי לתשלום נוסף

 1. הי,
  זה בטוח שאפשר להזמין את השואב מאמזון ארה״ב?
  שאלתי את השירות לקוחות של דייסון והם טענו שזה תומך רק ב110v.

  אם יש תמונה של השנאי זה ישכנע אותי סופית.

  תודה

  • כן. זה בטוח – הרבה אנשים קנו על השנאי עצמו כתוב 110-240. אין לי תמונה של הפלאג אבל זו התשובה באתר של אמזון לשאלה הזו.
   Question: Can this be charged at 220v?
   Answer: Yes, the AC adapter will work with 110V or 220V

 2. דגם V10 למיטב ידעתי עוד לא הגיע לארץ, האם לדעתך היבואן ייתן אחריות על רכישה דרך אמזון? בכללי למוצרי חשמל בעיקר, מזה אומר אחריות של אמזון על המוצר לגבי תיקונים החלפות וכדומה האם יהיה שירות בארץ?

  • המדיניות של אמזון לגבי אחריות היא מאוד טובה. הם בדרך כלל מפנים לטיפול של היבואן אבל אם הוא לא מסכים לטפל הם מטפלים בכל בעיה כשהמשלוח הוא על חשבונם ולפעמים הם אפילו מזכים על מחיר המלא ברגע שיש תקלה. תגלגלו קצת אמזון אחריות ותראו מה אנשים כותבים.

  • V8 וV 10 הם סדרות שונות לפי ההתקדמות של הטכנולוגיה. בכל סדרה יש כמה שואבים שהמאובזר ביותר נקרא אבסלוט

כתוב/כתבי תגובה