נעליים של סטיב מאדן בזול באמזון

נעלי סטיב מאדןהנעליים המיוחדות של Steve Madden הם פצצות אופנה מיוחדות וכל מי שנועל אותם נראה מצליח לקבל מראה אופנתי ומרשים בצד נוחות ונעימות בנעילה עצמה.

המחירים של הנעליים של סטיב מאדן בארץ הן מאוד יקרות  ואנחנו ממליצים לקנות את הנעליים האלו באמזון גרמניה. באמזון אפשר למצוא הרבה מאוד מהנעליים הללו במחירים הוגנים ונוחים.

לדף של מוצרי סטיב מאדן באמזון.

שימו לב. על חלק מדפי המוצר כתוב שהנעל לא נשלחת לישראל אבל זה באג של המערכת. תתעלמו מהכיתוב ותמשיכו עם ההזמנה כרגיל. אם המערכת תאפשר לכם להמשיך עם ההזמנה עם הכתובת שלכם בארץ, אז הנעליים יישלחו לישראל.

הנעליים של Steve Madden הם מקרה קלאסי של מותג שצמח מלמטה למעלה. בעלי החברה התחיל כמחסנאי צעיר בחברת נעליים בגיל 16 והקים עם הזמן עסק קטן שהלך וצמח. העסק לא תמיד התנהל על מי מנוחות והיו שלבים שהיה נראה שהעסק עומד להתפרק בגלל חובות אבל בסופו של דבר החברה התבססה והגיע להצלחה הגדולה שיש לה היום.

מי שאוהבת את הנעליים של סטיב מאדן מכירה את הייחודיות הגדולה של הנעליים האלו ורוצה הרבה פעמים דווקא אותן. אחד היתרונות של קנייה מאמזון (כמובן, חוץ מהמחיר הנמוך יחסית לארץ) הוא המבחר הגדול של הנעליים שלא קיים באף חנות רגילה שמאפשר לך לבחור בדיוק את הנעל שאת רוצה.

הנעליים של Steve Madden מצליחות מאוד גם בתצוגות האופנה הגדולות ובהשקות אופנה גדולו וניתן לראות אותן על הרגליים של מפורסמות גדולות, דבר שהגביר מאוד עם השנים את הפופולריות ואת המשיכה שלהן. בשנים האחרונות החברה הוסיפה גם מוצרים משלימים כמו תיקים וארנקים שמתאימים לנעליים וגם אותם ניתן לקנות בחנות של אמזון במחירים זולים במיוחד.

בקנייה מאמזון של נעליים אנחנו יודעים שיש חברה גדולה שעומדת מאחורי הקנייה ושאם יתברר שהייתה איזו שהיא בעיה עם הקנייה או המשלוח או שהתברר שהמוצר הוא לא בגודל שציפינו לו השירות שנקבל מאמזון יהיה מעל ומעבר. קונים רבים ישראלי מופתעים מרמת השירות של אמזון שהיא רמה אחרת לגמרי של שירות לעומת מה שמקובל בחנויות בישראל.

קניה נעימה.

כתוב/כתבי תגובה