טוחני אשפה של InSinkErator בזול באמזון

יש אנשים רבים שלא מבינים בכלל בשביל מה צריך טוחני אשפה. עד שאתה לא מתנסה עם טוחן אשפה אתה לא מבין כמה האביזר הזה מקל על ההתנהלות במטבח. יש מדינות שבהן טוחן אשפה הוא מוצר הכרחי לגמרי, ולאט לאט המוצר הזה נכנס גם לישראל.

InSinkEratorטוחני האשפה של InSinkErator הם טוחנים מדהימים. הם מסוגלים לטחון כל דבר כולל עצמות וקליפות ולא צריך להסס אפילו לרגע לפני שמכניסים לתוכם את כל האשפה. פשוט תענוג מדהים!

המחיר שלהם הוא די יקר ולכן אנחנו מציעים לקנות את הטוחנים של InSinkErator באמזון אנגליה. בקניה באמזון אנחנו מקבלים מחיר יותר זול אבל גם שירות מחברה גדולה ומפורסמת. אמזון לוקחים אחריות על כל בעיה במוצר ובמשלוח, ומחשבים את המחיר כולל משלוח ומיסים עם התחייבות לא לחייב אותנו מעבר למחיר הסופי בקופה. המחיר של טוחני InSinkErator באמזון זול באופן משמעותי לעומת המחיר שלהם בארץ.

הדגם InSinkErator 100 עולה כרגע באמזון פריים אין כרגע נתונים כולל הכל עם משלוח עד הבית.

200 InSinkErator עולה באמזון צרפת אין כרגע נתונים עד הבית כולל משלוח ומיסים

המחיר של המשלוח באמזון בריטניה הוא גבוה אלא אם כן יש לכם מינוי של פריים. ברגע שיש לכם מינוי פריים המחיר של המשלוח יורד והקנייה נהיית משתלמת. כדי לעשות מינוי פריים לחודש בחינם וכך לבצע את הקנייה פעלו לפי ההוראות הבאות.

לדף של מוצרי InSinkErator באמזון.

שאלות ותשובות נפוצות על טוחני אשפה

איך אני שומר על טוחן האשפה שלי כך שהביצועים שלו יישארו כמו בקנייה?

טוחן האשפה של InSinkerator מתוכנן כך שהוא לא צריך שום תחזוקה. הדרך הטובה ביותר לשמור על הביצועים שלו היא להשתמש בו באופן רגיל. כדי לשמור אותו נקי כדאי להזרים כמות קטנה של מים קרים בכיור אחרי השימוש.

ניתן להשתמש בסודה לשתייה כדי לרענן את טוחן האשפה, במיוחד אם כמות מסוימת של אשפה נשארה בפנים ויצרה ריחות ולכלוך. אפשרות נוספת שעוזרת לשמירה על ניקיון וריח היא לקחת פלח לימון או פרי הדר ולגרוס אותם בטוחן האשפה ללא מים למשך מספר שניות. בשום מקרה לא כדאי לשים אקונומיקה או חומר הלבנה בתוך הטוחן.

כמה עולה ההפעלה טוחן אשפה של InSinkerator?

מחיר התפעול של טוחן האשפה הוא יחסית נמוך. טוחני האשפה של InSinkerator גורסים את האשפה ביעילות ומהירות כך שההוצאה על חשמל היא מינימלית. ההפעלה של טוחן אפשה למשך חודש שווה בכמות ההוצאה של החשמל לנורת ליבון למשך חודש אחד. טוחני האשפה זקוקים למעט מאוד מים, ומהירות ההפעלה של טוחני האשפה גורמת לכך שהשימוש יהיה מינימלי. המחקרים מראים שמשפחה שמשתמשת בטוחן אשפה צורכת 0.04% מצריכת המים הכוללת על הטוחן.

נראה שהטוחן שלי הפסיק לעבוד ואין בכלל חשמל בטוחן

לטוחנים של InSinkerator יש מגן מפני מצב של העמסת יתר. המטרה של המגן הזה היא להגן על המנוע שלא יתקלקל במקרה של עומסים בלתי סבירים. העבר את הסוויץ’ של טוחן האשפה למצב כבוי, ותבדוק בתוך טוחן האשפה אחרי שאריות וסלק את כל הדברים שנפלו פנימה, כמו חתיכות מתכת. לאחר מכן צריך ללחוץ על כפתור ההפעלה מחדש שנמצא בבסיס של טוחן האשפה. לחיצה על הכפתור הזה אמורה להפעיל מחדש את המנוע שהופסק. אם המנוע לא הופעל מחדש כדאי לבדוק את החיבור לחשמל או להזמין טכנאי.

טוחן האשפה שלי נתקע. מה לעשות?

בכל יחידה שנמכרת מצורף מפתח ברגים מסוג אלן. הכנת המפתח ונענוע שלו קדימה ואחורה עשוייה ברוב המקרים לפתור את הבעיה ולהוציא את הדברים התקועים. כבה את המכשיר והכנס את המפתח לחור שנמצא מתחת לבסיס של הטוחן, עד שתוכל לסובב אותו סיבוב מלא.

האם טוחן האשפה מתאים רק לסוגים מסויימים של כיורים?

טוחני האשפה של InSinkerator מתאימים גם לכיור מלא וגם לחצי כיור, גם לכיור מתכת וגן לחומרים אחרים. הפתח הרגיל של 90 מ"מ של הכיורים הוא אידיאלי בשביל טוחני האשפה, והטוחן מגיע עם התאמה לגודל הזה. בכל מקרה, קיימים אוגנים נוספים להתאמה של גדלים אחרים של כיורים לא רגילים. כאשר אתם עושים שיפוץ במטבח זהו זמן נהדר לחשוב על הנוחות המדהימה של חיים עם טוחן אשפה ולהתאים את המטבח לטוחן, אבל ניתן להתקין את הטוחן גם במטבח וכיור ישנים.

עד כמה טוחני האשפה מרעישים?

תופתעו לגלות עד כמה הם שקטים. הטוחנים של InSinkerator שקטים באופן יוצא מהרגיל.

מבצעי בלאק פריידי מתחילים. בואו לראות את כל המבצעים הטובים בדף המיוחד שלנו לבלאק פריידי וסייבר מינדיי

בחנויות השונות של אמזון יש מחירים שונים.

בואו להתקין תוסף פשוט לכרום שיאפשר לכם להשוות בלחיצת כפתור את המחיר בכל החנויות של אמזון עם משלוח לישראל.

(Visited 12,427 times, 12 visits today)

8 תגובות בנושא “טוחני אשפה של InSinkErator בזול באמזון”

 1. לגבי טוחן אשפה 200 InSinkErator .
  האם המוצר הנשלח מאנגליה מתאים לתקן הישראלי מבחינת מתח החשמל והתקע החשמלי?
  האם 5 שנות אחריות המוצר היא רק באנגליה או גם בארץ?

  1. אמזון מאוד טובים בתחום האחריות.
   הם מציעים לפנות לנותן האחריות בארץ. אם הוא לא מוכן לתת אחריות ניתן לפנות אליהם, והם מציעים לשלוח אליהם את המצור על חשבונם לתיקון ולפעמים הם פשוט מזכים אותך על המחיר של המוצר כדי שתוכל לקנות חדש.
   המתח באנגליה הוא כמו המתח בישראל. התקע הוא תקע שונה אבל ניתן להשתמש במתאם או להחליף שקע.

   1. בדקתי באתר של אמזון אין משלוח לישראל אבל אם אני רוצה צריך להוסיף דמי משלוח ומכס לפי מה שידרשו בארץ ומע"מ לפי חשבון שלי יוצא שהטוחן יעלה כ 2600 ש"ח וכול זה ללא משלוח בישראל ואם החשבון שלי במכס נכון

    1. יש למוצרים הללו משלוח לישראל. לפעמים המוכר שמופיע בדף המוצר לא שולח לארץ, ואז אפשר ללחוץ על הכפתור שמאפשר לראות עוד מוכרים ולבחור באמזון כמוכרים.
     אפשר לקנות מאמזון עצמם ישירות בקישור הזה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *