כרטיס אחד לכל האטרקציות בניו יורק

כל מי שטייל בניו יורק או מתכנן טיול יודע שאחד הדברים שמייקרים מאוד את הטיול הוא התשלום לאטרקציות השונות והמגוונות שהעיר הזו מציעה. הרבה פעמים תיירים רבים מוצאים את עצמם מגיעים לניו יורק ויוצאים משם עם הרגשת החמצה בגלל שאחרי כמה ימים הם מרגישים שהם הוציאו הרבה מאוד כסף ולכן הם מתחילים לוותר על הרבה מקומות יפים ומרגישים שחלק גדול מהטיול הם מיצו.

אנחנו מציעים לנוסעים לניו יורק לקנות כרטיס אטרקציות שמאפשר להיכנס למעל 80 אטרקציות בעיר בתשלום מראש. האטרקציות כוללות מקומות יפים בניו יורק, מוזיאונים, פארקים, סיורים, טיולי אופניים, שיט ועוד. בין האטרקציות: אמפר סטייט בילדינג, מוזיאון ה9.11, מוזיאון מאדם טוסו, מוזיאון אומנות מודרנית של ניו יורק, שיט מסביב לניו יורק, פסל החירות, תצפית מבניין ג'י איי,  THE RIDE, סיור אוטובוס סובב ניו יורק ל24 שעות ועוד עשרות אתרים, פארקים, סיורים רגליים וסיורי אופניים. בחלק מהאטרקציות יש כניסה מהירה ללא תור לבעלי הכרטיס.

New-York-Pass-280x140.jpg

המחיר של הכרטיס תלוי במספר הימים שקונים בשבילם את הכרטיס. ככל שקונים את הכרטיס למספר יותר גדול של ימים היסקה הופכת להיות יותר משתלמת. המחיר ליום אחד הוא  109$ למבוגר ו89$ לילד. המחיר לשלושה ימים הוא 203$ למבוגר ו160$ לילד. המחיר לחמישה ימים הוא 239$ למבוגר ו167$ לילד.

באתר יש פירוט של כל האטרקציות שהכרטיס מקנה וגם הרבה כלים שמאפשרים לתכנן את הטיול לפי אזורים שונים של ניו יורק.

לדף של כרטיס האטרקציות של ניו יורק.

 

new-york-668616__340נסיעה נעימה.

כתוב/כתבי תגובה