נעלי בירקנשטוק לחורף

images-56אחרי שמתרגלים לסנדלים ולכפכפים של בירקנשטוק קשה מאוד לעבור בחזרה לנעליים אחרות. הנוחות המקסימלית שנעלי בירקנשטוק מספקים יחד עם תחושת החופש גורמים לכך שרבים היו רוצים לנעול אותם גם בתקופת החורף. כמובן שהחורף גורם לכך שרבים לא יכולים לנעול סנדלים ומחפשים משהו יותר סגור.

אחד הפתרונות שבירקנשטוק מציעה הם קבקבים סגורים שמתרימים לחורף. בדגמים הסגורים הללו יש גם את הנוחות המפורסמת של בירקנשטוק וגם את העיצוב המיוחד שלהם. נראה אפילו שהעובדה שמדובר בדגם סגור מאפשר למעצבים להתעלות על עצמם וליצור עיצובים מיוחדים מאוד ושובבים יותר מאשר הדגמים הרגילים של בירקנשטוק. אחד הדגמים הפופולריים בתחום הזה הוא דגם בוסטון שיש לו כמובן אפשרויות רבות.

אבל ישנן עוד אפשרויות לקניית בירקנשטוק בחורף. חלק מנועלי בירקנשטוק יוותרו על נעילה שלהם בחוץ בחורף אבל יהנו מאוד מסדרת נעלי הבית של בירקנשטוק. נעלי הבית הללו הן נוחות מאוד וחמימות ומאפשרות להתפנק בבית מחויית הליכה אחרת שמשחררת אותנו מהלחץ של הנעליים ביום. בשנים האחרונות בירקנשטוק נכנסת גם לתחום הנעליים, וניתן למצוא נעליים עם הסוליות של בירקנשטוק ועם תחושת קלילות ברגליים. ניתן למצוא בסידרה הזו את כל סוגי הנעליים: מגפיים, נעלי הליכה, נעלי סירה ועוד.

כתוב/כתבי תגובה