קניה באמזון אנגליה (AMAZON UK) עם משלוח לישראל

חברת אמזון היא חברת המכירות הטובה ביותר בעולם, וניתן למצוא באתר שלהם הרבה מאוד דברים טובים בזול עם אחריות של חברה גדולה. הבעיה של הקונה הישראלי היא שהאתר של אמזון הכללי בארצות הברית כמעט ולא עושה משלוחים לישראל, ואם יש משלוח המחיר שלו מאוד יקר.

למזלנו, חברת אמזון פתחה סניפים רבים בעולם וביניהם באנגליה. בחנות של amazon uk יש הרבה יותר מוצרים שיש להם משלוח לישראל.

הקנייה באמזון אנגליה יוצאת מאוד משתלמת עם יש לכם אמזון פריים כי באופן הזה מחירי המלשוח הרבה יותר זולים. השירות הזה עולה כסף אבל ניתן לקבל אותו לחודש חינם לפי ההוראות האלה.

אם אתם רוצים לברר כמה המחיר אם קונים את המוצר באמזון פריים תתקינו את התוסף הזה לכרום שנותן השוואת מחירים ומציג גם את המחיר כולל משלוח של הקנייה באמזון פריים.

בואו לקנות באתר של אמזון אנגליה.

images (20)

באופן טבעי, מחירי המשלוחים של אמזון אנגליה הרבה יותר נוחים מאשר האתר של אמזון בארה"ב וכשחושבים על זה יש הרבה יותר היגיון לבקש משלוח ממקום קרוב כמו אירופה ולא לבקש לשלוח מארצות הברית הרחוקה.

מעבר למחיר הנמוך הקבוע של הרבה מוצרים, יש לאמזון כל יום מבצעים מיוחדים על חלק מהמוצרים. חלק מהמבצעים האלו הם למספר שעות וחלק ליום.

בואו לראות את מבצעי היום באמזון אנגליה.

יש יתרנות רבים לקניה באמזון אנגליה. היתרון הבסיסי הוא כמובן המחיר שברוב המקרים הרבה יותר זול מאשר המחיר של אותו מוצר בארץ. כמובן שגם הביטחון של קניה מחברה גדולה ומסודרת כמו אמזון, והמשלוח הנוח עם שליח עד הבית בישראל עושים את שלהם והופכים את אמזון לבחירה נהדרת עבור הצרכן הישראלי.

החנות של אמזון באנגליה נפתחה אחרי שאמזון גילו שהם מקבלים המון הזמנות מחוץ לארה"ב. הם החליטו לפתוח מספר סניפים של אמזון ברחבי העולם (למשל, בגרמניה, צרפת, ספרד, איטליה, הודו ויפן, ולצערינו לא בישראל) כל אחת מהחנויות הללו היא חנות עצמאית. המחירים באמזון אנגליה שונים מהמחירים באמזון ארה"ב וגם המלאי של המוצרים שונה. במחיר באנגליה נקבע לפי רמת המחירים שמתאימה לאנגליה.

כשקונים באמזון אנגליה עם אמזון כמוכר אין הפתעות לא נעימות. כשמגיעים לדף התשלום אמזון מחשבת עבורנו  את המחיר כולל משלוח ומיסים לארץ וכך אנחנו יודעים בדיוק כמה עלינו לשלם. אמזון מתחייבת שבכל מקרה לא נצטרך לשלם יותר מאשר המחיר הזה. אם יתברר שמחיר המיסוי או המשלוח גבוהים יותר, אמזון יספגו את הטעות ולא יחייבו אתכם בשתלום נוסף.

בדרך כלל המוצרים שיהיו יותר זולים באמזון אנגליה לעומת ישראל הם מוצרים שיותר זול לקנות באנגליה מאשר בארץ, ויש הרבה מאוד מוצרים כאלו. אנשים מצפים שהם יוכלו לקנות דרך אמזון מוצרים קטנים ששייכים לעולם הביגוד וההנעלה, או מוצרי ספורט ועוד מוצרים קטנים. האמת היא שחוץ מהמוצרים האלו גם מוצרים מאוד גדולים יותר זול לקנות באמזון אנגליה. אנשים מאוד מופתעים כשאנחנו מציעים להם לקנות מוצרי אינסטלציה של חברת גרואה או טוחני אפשה דרך אמזון, אבל הם הרבה יותר זולים באמזון. לכן, אנחנו מציעים לבדוק כל מותר שאתם עומדים לקנות דרך אמזון ולהשוות למחיר לארץ. תופתעו בכמה מקרים זה יוצא הרבה יותר זול.

מתח החשמל באנליה הוא כמו בארץ (בניגוד לארה"ב), ולכן אין בעיה לקנות מוצרי חשמל דרך אמזון אנגליה. התקעים באנגליה שונים מהתקעים בארץ, ולכן אם קניתם מותר חשמלי אתם צריכים שקע מתאם פשוט שניתן לקנות בהרבה חנויות חשמל בארץ, או דרך איביי במחירים של כעשרה שקלים חדשים.

האחריות והשירות של אמזון ידועים כמדהימים בכל העולם. אם יש איזה שהיא בעיה במשלוח אמזון ידאגו לפתור לכם את הבעיה ללא בעיות מיוחדות. אם יתברר שהיבואן בארץ לא מוכן לתת אחריות למוצר שלכם, אמזון ידאגו לאחריות בעצמם. הם יבקשו מכם לשלוח את המוצר (ברוב המקרים השמלוח הוא על חשבונם) והם יתקנו אותו. בהרבה מאוד מקרים אמזון פשוט מבצעת באופן מיידי זיכוי על המוצר בלי לשאול יותר מדי שאלות ובלי לבקש אותו בחזרה. מדובר בתודעת שירות שהיא רמה אחרת לגמרי לעומת מה שאנחנו בדרך כלל מכירים.

צירפנו סרטון על מרכזי המשלוח והתפוצה של אמזון באנגליה. קניה נעימה.

3 מחשבות על “קניה באמזון אנגליה (AMAZON UK) עם משלוח לישראל”

    • מה רצית להזמין?
      חלק גדול מהמוצרים נשלחים לארץ. לפעמים אפילו כשכתוב שהמוצר לא נשלח לישראל אפשר לנסות להמשיך בהזמנה. אם המערכת מאפשרת להתקדם עד התשלום המוצר יישלח לארץ.

      הגב

כתוב/כתבי תגובה