חנות בריאות, טבע וויטמינים באינטרנט עם משלוח לישראל

אחד הדברים שאנשים רבים בוחרים להזמין באינטרנט הוא מוצרי טבע וויטמינים. הקטגוריה הזו היא רחבה מאוד והיא כוללת בתוכה גם מוצרים כמו תוסף תזונה, אבקת חלבון, מוצרי מזון אורגניים ועוד. יש מספר סיבות לבחור להזמין מוצרי בריאות בחנות טבע באינטרנט במקום לקנות אותם בחנות רגילה.‏הורד (21)

1. מחיר – הסיבה הראשונה היא כמובן הברורה מכולם והיא שאלת המחיר. הרבה מאוד פעמים ניתן למצוא את אותם מוצרים שנמכרים בחנות טבע או בבית המרקחת הקרובים לביתנו במחירים זולים בהרבה באינטרנט. הרבה פעמים בחנויות שליד הבית יש אפשרות לקנות את המוצרים רק בחבילות קטנות ובאינטרנט ניתן למצוא את אותם דברים בחבילות גדולות וכך למצוא הנחה גדולה מהמחיר הבסיסי. אמנם, בקניה מחו"ל צריך לשלם הובלה אבל עדיין ברוב הפעמים המחיר עדיין נמוך הרבה יותר גם אחרי התוספת הזו.

2. מבחר – רוב חנויות הטבע מציעות מבחר מצומצם מאוד של מוצרים ולכן קנייה בהן לא מאפשרת לקונה להתנסות במגוון שלם של מוצרי טבע שקיימים בשוק. באינטרנט המבחר הוא אין סופי ולפעמים כשאנחנו לא מרוצים מתוסף תזונה מסויים או מחברת וויטמינים שקנינו אנחנו יכולים למצוא מוצר אחר מקביל שייתן לנו תוצאה דומה.

3. נגישות – כיוון שחנויות טבע לא נמצאות עדיין בכל פינת רחוב פעמים רבות הן דורשות נסיעה מיוחדת לחנות הטבע המדוברת. באופן פרדוקסלי, חנויות טבע באינטרנט מחו""ל נהיות נגישות יותר בגלל העובדה שתהליך הקנייה נעשה בבית. קונים רבים מגלים שגם העבודה שניתן לבצע את ההזמנה בכל שעה תורמת מאוד לחויוית הנוחות של ההזמנה באינטרנט של מוצרי בריאות.‏הורד (23)

4. מידע – חלק מהויטמינים והתרופות  של רפואה משלימה שנקנות בחנויות טבע דורשות השלמה של מידע לגביהן. פעמים רבות המוכרים בחנויות הטבע לא מכירים את המידע המשלים הזה. בחלק גדול מחנויות הטבע יש מידע רב נגיש בשאלות אלו ובכל מקרה, הגלישה יכולה לספק מידע נוסף ורחב.5. מותגים – קניית מוצרי טבע וויטמינים היא יחסית קלה באינטרנט. כיוון שרוב הצורים מגיעים ממותגים מוכרים וידועים אין בעיה להשוות ביניהם והקונה לא מקבל חתול בשק. לדוגמא, כשאתה קונה ויטמינים של סוגלאר, אתה תקבל את אותה סחורה בין אם תקנה אותה בארץ או בחו"ל. כשאתה קונה אבקת חלבון מחברה מוכרת תקבל את אותה סחורה בקניה בחנות או בהזמנה באינטרנט.

בשורות הבאות ננסה להמליץ על מספר חנויות שעושות משלוח לישראל:

הורדהחנות העולמית של אמזון מוכרת מוצרי טבע וויטמינים רבים. האמת היא שבשנים האחרונות אמזון נכנסה בכלל לכל מוצרי המזון כולם ורבים ממוצרי המזון נמכרים בחנות. המלאי של המוצרים באמזון הוא מאוד גדול ודרך האפשרויות בצד שמאל ניתן לצמצם את החיפוש דרך מחלקות או חברות ולהגיע בקלות למוצר המבוקש. המבחר באמזון הוא עצום. הבעיה היחידה היא שחלק מהמוצרים לא נשלחים לישראל. בכל מקרה אם לא מצאתם מוצר עם משלוח לישראל, ניתן לחפש בחנות המקבילה של אמזון בגרמניה. הסיכוי למצוא שם מוצר זהה עם משלוח לישראל היא מאוד גדולה, כיוון שאמזון גרמניה שולחת הרבה יותר מוצרים לישראל. קישור לדף מוצרי הטבע באמזון.

קישור לדף מוצרי הטבע באמזון גרמניה באנגלית.

עוד מידע על הזמנות מאמזון ישראל.

‏הורד (22).jpgאחד האתרים הנוחים ביותר לקניית ויטמינים ומוצרי טבע היא החנות של vitacost. יש בחנות הזו מבחר מאוד גדול של מוצרי בריאות וטבע וזהו בית טבע מלא וגדוש. גם מחיר המשלוח לישראל אינם גבוהים והם עומדים על 11$. לשם הדגמה סולגאר מגנזיום ציטראט (solgar magnesium citrate) עולה 13.50 דולר ל120 כמוסות או 21$ ל250 כמוסות.

קישור לחנות הטבע של vitacost – בקישור הזה אתם מקבלים 10$ לקניה ראשונה בתנאי שהיא מעל 30$.

אחד האתרים המפורסמים לקניות מישראל הוא האתר של iHerb. האתר הזה התפרסם בישראל בזכות העובדה שהוא היה אחד הראשונים שעשה משלוחים לישראל. המחירים שלו קצת יותר גבוהים מהמחירים של vitacost אבל כדאי להשוות. מחירי המשלוח שלהם זולים יותר ונעים בין 4$ ללא מעקב לבין 8$ עם מעקב.

עוד אתר מאוד פופולרי בחו"ל ששווה להשוות בה מחירים היא vitaminworld. מחירי המשלוח שלהם עלולים להיות קצת יותר יקרים אבל פעמים רבות יש שם מבצעים גדולים על מוצרי הבריאות.

רוצים לעזור לנו ולהמליץ על עוד חנויות? כתבו בתגובות.

כתוב/כתבי תגובה