נעלי בירקנשטוק (Birkenstock) באמזון

סנדלים ונעליים של חברת בירקנשטוק (Birkenstock) הם חוויה מדהימה של נוחות. הסנדלים והכפכפים של בריקנשטוק זוכים בשנים האחרונות בכל העולם וגם בישראל לפופולריות מאוד גדולה ואפילו ניתן לומר שיש באזז לא קטן סביב קנייה שלהם. העובדה שהם נחשבות לאופנתיות מאפשרת להרבה אנשים ששונאים ללכת עם נעליים סגורות לעבודה להופיע עם כפכפים של בריקנשטוק לעבודה. אומרים שמי שהלך פעם אחת עם בירקנשטוק לא יעבור לחברה אחרת לעולם.

הבעיה כמובן היא המחיר הגבוה שלהם. אנחנו מציעים פשוט לדלג על היבואנים ולקנות בחו"ל דרך אמזון. אין סיבה לשלם יותר.

המחיר של סנדלי בירקנשטוק  (Birkenstock) באמזון גרמניה הוא זול בהרבה מהמחיר שנידרש לשלם בארץ. למשל, המחיר של דגם אריזונה הוא 220 ש"ח כולל המשלוח עד הבית לארץ. והמחירים של הדגמים האחרים, כמו מדריד או גיזה, הם דומים מאוד. בארץ קשה למצוא אותם בפחות מ400 ש"ח. איזו סיבה יש לכם לתת ליבואן להרוויח עליכם פער כל כך גדול?

רגליים נעולות כפכפי בירקנשטוק

ניתן לקנות סנדלי בירקנשטוק באמזון גרמניה באנגלית. לקניה כזו יש את כל הגב והאחריות של חברת אמזון העולמית והמחירים והמשלוח נוחים יחסית. המוצר מגיע אלינו הביתה עם חברת שליחויות ואנחנו יודעים בוודאות שהמחיר שהתבקשנו לשלם בקופה הוא המחיר הסופי. עוד על קניה באמזון ישראל.

לדף של בירקנשטוק באמזון גרמניה.

קניה נעימה.

אודות בירקנשטוק

למי שרוצה ללמוד עוד על סנדלי בירקנשטוק:

חלק מהסנדלים של בירקנשטוק מיוצרים מחומרים מיוחדים שיש לבירנשטוק זכויות יוצרים עליהם. החברה היא חברה ותיקה שנוסדה בשנת 1774 והייתה הראשונה להמציא סנדלים וכפכפים עם סוליה גמישה.

אחת הבעיות שיש בנעילה של סנדלים או כפכפים היא בכך שהמבנה הפתוח לא מחזיק את כף הרגל כמו נעליים סגורות וכפות הרגליים לא מקבלות את אותה תמיכה שהם יכולות לקבל עם נעלי ספורט או נעליים סגורות אחרות. למרות זאת, אנשים רבים מעדיפים ללכת עם סנדלים או כפכפים בגלל חוסר הנוחות שבנעל סגורה.

בירקנשטוק מנסה לפתור בדיוק את הבעיה הזו. העיצוב של הסוליה של בירקנשטוק עוצב בצורה כזו שהוא מסוגל לספוג את הזעזועים שיש בהליכה וכך שומר בצורה טובה הרבה יותר על היציבות של הגב. העיצוב המיוחד של הסוליה של בירקנשטוק מעוצב כך שהנעל תתן תמיכה לכף הרגל ותאפשר לנו ללכת או לעמוד שעות רבות בלי להתעייף בכלל. חלק מהאנשים מתארים את ההליכה עם בירקנשטוק כהליכה על חול ים.

כפכפי בירקנשטוק פתוחות - מראה הסוליה

המבנה המיוחד של סנדלי בירקנשטוק מורכב ממספר מרכיבים: החזית מעוצבת גבוה במיוחד כדי להגן על הבוהן בזמן התנועה הסיבובית של הרגל בהליכה. ליד האצבעות יש חלק מוגבה שנועד לתת לאצבעות שחרור מהאחיזה של הרגל, הריפוד של כף הרגל עשוי מעור זמש עדין שנותן תמיכה וליטוף לכף הרגל ואזור העקב מתוכנן לתת תמיכה ברורה לכל צעד.

העיצוב האורטופדי הזה הוא תוצאה של מחקר של הרבה שנים שדרכו עוצבה הנוסחה האורטופדית המיוחדת של בירקנשטוק.

אבל הנוחות של כפכפי בירקנשטוק לא נובעת רק מהמבנה האורטופדי של הסוליה אלא גם מהחומרים המיוחדים שמהם הסוליה עשויה.

סוליית בירקנשטוק

השכבה העליונה עשויה מזמש שנותן לנעל רכות גדולה. בין השכבות השונות מוזרק קצף מיוחד שמכיל אלפי בועות קטנות שיוצרות גמישות גדולה. לכך נוספת שכבות נוספות של חומרים שיוצרים רכות לנעל, והשכבה התחתונה עשויה כולה מEVA שנותן לנעל יכולת לבלום זעזועים וגורם לכך שהסנדל או הנעל יישמרו לשנים רבות. התחושה שנוצרת מכל ההשקעה הזו היא כמו ללכת על עננים. כל החומרים שמשתמשים בהם בכדי לייצר נעליים אלו הם מוצרים טבעיים מהרמה הראשונה.

שאלות ותשובות נפוצות על סנדלי בירקנשטוק

 • איך כדאי לי לשמור על הכפכפים שלי? צריך לנקות את הנעליים באופן קבוע. חשוב מאוד להמנע מחשיפת הנעליים לזמן ממושך לחום או ללחות גבוהה.
 • מדוע לבירקנשטוק שלי יש ריח מעופש? האם זה אומר שהנעליים מקולקלות. מה עלי לעשות? עור הוא מוצר טבעי ולכן בטיפול לא מתאים הוא עלול להתעפש. לחות גבוהה גורמת לעיפוש של העור. לא כדאי להכניס את הנעליים לקופסה מיד אחרי שהם ננעלו, בעיקר אם הן קצת רטובות.
 • איך צובעים נעלי בירקנשטוק? ניתן לצבוע את הנעליים עם משחות מיוחדות לצחצוח נעליים.
 • מה כל כך מיוחד בנעליים של בירקנשטוק? הנעליים מעוצבים בעבודה ארגונומית מתקדמת, דבר שנותן לרגל תמיכה יוצאת דופן לעומת נעליים אחרות. העובי של העור, הרפידה העשויה מEVA ובולם הזעזועים שעשוי משעם גורמים לכך שנוצר מוצר ייחודי.
 • מדוע  בירקנשטוק לא מייצרת מידות מיוחדות לתינוקות? המומחים של החברה חושבים שהנעליים הללו לא מתאימות לתינוקות שזקוקים בשלבים האלה לאחיזה מסוג שונה של כף הרגל. בירקנשטוק רואה בעצמה חברה אחריות ולכן לא הוציאה מוצר לתינוקות שלא יתאים להם.
 • הנעליים של בירקנשטוק יותר רחבות מנעליים אחרות – מדוע זה כך? הרצון ליצור מצב של מנוחה לכף הרגל ולהתאים אותה לתנוחה הטבעית של כף הרגל מחייבים את השחרור של כף הרגל שנותר מרוחב הנעל.
 • מה גורם לכך שלדגמים שונים יהיה מבנה שונה של הקשתות? כלדגם מהדגמים השונים מחייב תמיכה שונה במקצת של הרגל ולכן החברה מתאימה את הסוליה לדגם הספציפי.
 • האם העור של נעלי בירקנשטק הוא עור רגיל? לא. העור של הנעליים עבה באופן מיוחד ומגיע לעובי של 3 מ"מ. הוא גם מיוצר באופן שיוצר עמידות מיוחדת. הצביעה שלו היא צביעה עמוקה שמחלחלת לתוך העור ולא בצביעה מלאכותית, והצביעה הזו מעניקה לעור אוורירות ותחושה מפנקת.
 • מה הסיבה שבירקנשטוק משתמשת בבעלי חיים? הרצון ליצור נעליים איכותיות גורם לכך שבאופן מסורתי יהיה שימוש בעור שיותר נוחות ואחיזה לכף הרגל. בשנים האחרונות החברה החלה לשווק גם קו נעליים טבעוני
 • אני חושש שהעור של נעלי בירקנשטוק ישרוט את כף הרגל שלי. האם החשש מוצדק? העור של הנעליים הוא עבה במיוחד כדי ליצור תמיכה גדולה לכף הרגל. לרוב האנשים העובי הזה לא מפריע. אנשים עם עור עדין במיוחד עלולים לגלות שנעלי בירקנשטוק אינן נוחות בשבילם. ניתן להציע לאנשים עם עור עדין לנעול את הנעליים עם גרביים.
 • האם הצבע של הנעל ידהה עם הזמן? כמו כל מוצר עור גם העור של הנעליים האלו דוהה עם הזמן. הצביעה העמוקה שבה צובעים את הנעליים מיועדת להארכת הזמן עד שהדהייה הזו תתרחש. ניתן להאריך את חיי הצבע בעזרת טיפול מתאים וניקיון, ושימוש בצבעים ובשמנים מיוחדים לנעליים.
 • מה זה סוליית EVA שבה משתמשים בנעל? סוליית EVA עשויה מגומי מוקצף, דבר שיוצר סוליה שהיא דקה ועמידה יותר מסוליות רגילות בשוק.  עובדה זו מאפשרת לסולייה לספוג  זעזועים במגע של הרגל שלנו עם הרצפה.
 • למה משתמשים בשעם למקום הנחת כף הרגל? שעם הוא חומר עדין – האם הוא לא יישבר? המטרה של השעם היא ליצור תחושה נעימה לרגל בצד בלימת הזעזועים. השעם מיוצר בשיטה מיוחדת והוא עמיד מאוד. השימוש בשעם מאפשר בצד בלימת הזעזועים להגיע למצב שהנעל קולטת את המבנה של כף הרגל שייחודית שלך.
 • איפה אני יכול לקרוא עוד על נעלי בירקנשטוק? באתר של בירקנשטוק באנגלית יש מגזין שמתעדכן כל כמה ימים עם חומר נוסף על הנעליים המיוחדות האלו.

ניקוי נעלי בירקנשטוק

כמו כל דבר אחר גם הנעליים של בירקנשטוק מתלכלכות. הלכלוך נמצא גם בחוץ וגם בפנים מכף הרגל. הניקיון יעזור גם למראה שלהם וגם לכך שהנעליים לא יהיו מסריחות. בשורות הבאות ננסה לתאר איך מנקים את הנעליים בצורה הטובה ביותר.

נעלי בירקנשטוק עשויות מחומרים עמידים במיוחד ויכולות להחזיק מעמד זמן מאוד ארוך. מעבר לכך, עם הזמן הן מקבלות את הצורה הייחודית של הרגל שלך ולכן כדאי מאוד להשקיע את הזמן הנדרש בשביל לנקות אותן.

dirtybirkssm1

הצעד הבסיסי ביותר הוא מניעת הלכלוך, ולכן כדאי לעבור מדי פעם עם סמרטוט ולהוריד את האבק והלכלוך שהצטבר בימים האחרונים. אם הלכתם עם הנעל דרך מקום מאובק שמיוחד או דרך בוץ כדאי לנקות את הנעל באופן ראשוני כמה שיותר מהר כדי שהלכלוך לא יידבק לנעל ויהיה קשה להוריד אותו.

birksandpastesm1

מדי פעם צריך לעשות ניקוי יותר יסודי. בשלב הראשון ננקה את פנים הנעל. ראשית, נקח מטלית וננקה ביסודיות את הנעל מבפנים וננסה להוציא כל לכלוך ממשי שאנחנו מתקלים בו. אחר כך נקח כלי קטן ונכין משחה לניקוי החלק הפנימי של הנעל. המשחה מורכבת מסודה לשתייה או בוראקס. נוסיף מעט מים עד שנוצרת משחה. בעזרת מברשת שיניים נמרח את המשחה ביסודיות על כל כף הנעל ונשטוף עם מים. כדאי לחזור על הפעולה פעם שנייה ואפילו להשאיר את המשפחה על הנעל למשך כל הלילה. כמובן שבסוף צריך לנקות ביסודיות את כל המשחה מהנעל.

כמובן שריך לחכות עד שהנעל תתייבש. בשום פנים ואופן לא כדאי להשתמש בחום כדי לייבש את הנעל כי החום מעוות את הצורה של הנעל, ולכן לא נשים את הבירקנשטוק שלנו לייבוש ליד תנור או ען מפזר חום ואפילו לא בשמש בחוץ, אלא נאלץ לחכות בסבלנות עד שהייבוש ייקרה באופן טבעי.

הפוסט הזה מביא את התמונות האלו של לפני ואחרי הניקוי. ממש קשה להאמין שמדובר באותן נעליים.

cleanbirkssm1

בשלב הזה נעבור לנרות את עור. בהתחלה ניקח מברשת גסה כדי להוריד כל לכלוך גדול שניתן להוריד. בהמשך, ניקח מטלית לחה שספוגה בשמן מיוחד לנעליים בצבע המתאים. ניתן למצוא שמן כזה בחלק גדול מהסופרים וניתן גם לקנות באינטנרט חומרים מיוחדים שמיועדים לבירקנשטוק. כדאי מאוד לעבור עם המטלית גם על המסגרת של השעם כדי לרענן את המראה של השעם. בסוף כדאי לעבור שוב עם המברשת הגסה.

במקרה שבו השעם מתחיל להסדק צריך לקנות סילר מיוחד לשעם שיעזור לנו לשמור על משלות השעם.

בירקנשטוק מוכרת באתר שלה ובאמזון ערכה של ניקוי נעליים שכוללת מברשת חומר ניקוי לכף הרגל, חומר לניקוי העור ואוטם לשעם. לא ניסיתי את הערכב ואני לא יודע אם היא יותר טובה מאשר ניקוי רגיל.

אם קניתם דרך הפרסום הזה אנחנו מאוד מאוד נשמח אם תפנה לכאן חברים שלך שמתעניינים בקניה.

מבצעי בלאק פריידי מתחילים. בואו לראות את כל המבצעים הטובים בדף המיוחד שלנו לבלאק פריידי וסייבר מינדיי

בחנויות השונות של אמזון יש מחירים שונים.

בואו להתקין תוסף פשוט לכרום שיאפשר לכם להשוות בלחיצת כפתור את המחיר בכל החנויות של אמזון עם משלוח לישראל.

(Visited 49,646 times, 8 visits today)

20 תגובות בנושא “נעלי בירקנשטוק (Birkenstock) באמזון”

 1. ניסיתי להזמין כפכפי קיץ לנשים בבירקנשטוק גרמניה אך בניגוד למה שכתבתם כי המחיר המופיע כולל את מחיר המשלוח, ממש לפני סיום ההזמנה התבקשתי להוסיף כמעט 20 יורו עבור המשלוח וביטלתי את ההזמנה.
  לתגובתכם אודה.

  1. המחיר הסופי במסך האחרון כולל את המשלוח. גם אחרי התוספת שהזכרת המחיר יוצא הרבה יותר זול מאשר הקניה בארץ.

  1. מדובר בשני סוגים לגמרי שונים של נעליים. קשה לי להמליץ בינהם. אולי אחד הקוראים ירצה להמליץ לך מה עדיף לבחור

  1. רוב רובם של דגמי בירקנשטוק נשלחים לישראל.
   לפעמים אפילו כשכתוב This item does not ship to Israel עדיין הנעל נשלחת לישראל. צריך פשוט להמשיך עם תהליך הקנייה. בחלק מהפעמים המערכת תאפשר להשלים את הקנייה ובחלק לא. אם הקנייה הושלמה הפריט יישלח לארץ.
   ייתכן שיש מיעוט של מוצרים שאכן לא נשלח וחבל.

   1. גם אם רשום This item does not ship to Israel
    המשלוח יגיע לישראל? אתם יודעים זאת בוודאות? כלומר במידה ולא אני לא אצליח להשלים את ההזמנה?
    אודה על תגובתכם.

 2. במידה והמידה לא מתאימה האם יש אפשרות להחליף? יש שירות כזה באמזון?
  אני יודעת שבאסוס זה אפשרי
  אבל מה עם אמזון גרמניה?

  תודה

  1. בוודאי שאפשר.
   שימי לב. אם המוכר הוא אמזון עצמם הם מאפשרים החזרה וקבלת הכסף בכל מקרה בדרך נוחה ומעל סכום מסויים הם גם נותנים משלוח חינם על חשבונם.
   אם המוכר הוא צד שלישי הרבה פעמים הוא ייתן את אותם תנאים אבל את זה צריך לבדוק בתנאים מול כל מוכר באתר

 3. אני רוצה להזמין לפי המלצתכם המעולה (והממש מוזילה את העסק) על אמזון דגם אריזונה קלאסי שחור במידה 39 שיש בו כמה שפחות עור (אבל לא את אלה שעשויים לגמרי מגומי). אני לא מצליחה להבדיל בין הדגמים כי כל פעם שאני כותבת את המידה (39) הוא מפנה אותי לדגמים עם עקב שאינו שטוח אלא משהו אחר, ונתון נוסף על רוחב הסנדל (שגדל או משהו כזה?). האם יש פה במי להיעזר במקרה? הלוואי שכן. לא מבינה כמה דגמי אריזונה שחור יש, זה נראה לי שאני לא מבינה משהו.

 4. ניסיתי להזמין כפכפים
  אולם הופיעה הודעה כי הם לא משווקים לישראל
  בניגוד לפרסום שלכם
  איך זה ייתכן?

  1. רוב הכפכפים משווקים לישראל אבל יש כאלו שלא.
   האם תוכלי לפרט באלו כפכפכים מדובר?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *