ברזים ומוצרי אינסטלציה של גרואה והאנס גרואה באמזון

כשאנשים חושבים על קנייה באינטרנט מחוץ לארץ הם חושבים בדרך כלל על מוצרים קטנים וקומפקטים שניתן להזמין מחו"ל דרך הדואר. פעמים רבות אנזים אלו צודקים וככל שהמוצר יותר גדול אז הסיכוי להשיג אותו במחיר זול בחו"ל קטן בגלל עלות ההובלה. זו כנראה הסיבה שאנשים שעסוקים בבניה ובשיפוץ בית כמעט ולא בודקים את אפשרויות הקנייה שלהם בחו"ל.

כנראה שצריך להוסיף לכך סיבה נוספת והיא שחלק גדול ממוצרי הבנייה דורשים את נוכחות האדם עצמו בעת הקנייה ולכן קשה לעשות אותם באינטרנט. בשנים האחרונות ישנם אנשים שנוסעים לסין כדי לבצע קנייה גדולה במהלך הבנייה אבל הפתרון הזה בוודאי לא מתאים לכולם.

מפתיע לגלות שדווקא בתחום האינסטלציה יש אפשרות לקנות מוצרים טובים בחו"ל במחיר זול בהרבה מאשר המחיר המקביל של מוצרים אלו בארץ. אמזון גרמניה היא אחת מזירות הקנייה שאמזון פתחו בעולם, ויש בה את כל השירותים והאמינות שיש בקנייה באמזון, וניתן למצוא שם הרבה פעמים מוצרים עם משלוח זול יחסית לישראל.

אולי תופתעו לגלות ששתיים מחברות האינסטלציה הנחשבות בעולם – גרואה והאנסגרואה מוכרות את מוצריהן באמזון גרמניה והמחיר של קניית המוצרים שלהם שם זול בהרבה מהמחיר שלהם בארץ אפילו אחרי שלוקחים בחשבון את ההובלה והמיסים. ייתרון נוסף בקניית מוצרים אלו קלים לקנייה באינטרנט כי שם המוצר זהה בכל העולם והמוצר שמקבלים הביתה זהה אם הוא נקנה בארץ או בחו"ל. ייתרון נוסף בקנייה באינטנרט הוא השקיפות במחיר בניגוד לחנויות אינסטלציה בארץ שנותנות תחושה ברורה שהן מנסות לדחוף לך מוצרים רבים בלי שהמחיר שלהם ברור.

לדף של מוצרי גרואה באמזון גרמניה

לדף של מוצרי האנסגרואה באמזון גרמניה.

לפירוט על קניה באמזון ישראל.

לפירוט והסבר על קניית מוצרי גרואה.

לפיקוט על קניית מוצרי האנס גוראה.

כתוב/כתבי תגובה