אמזון ישראל – לקנות מאמזון מישראל (amazon israel)

חברת אמזון (AMAZON) היא חברה ענקית שמוכרת מוצרים רבים מכל הסוגים. לאמזון יש זירות מסחר רבות ברחבי העולם, אבל לצערנו אין זירת מסחר של AMAZON ISRAEL. ישראל היא אחת המדינות עם שיעורי רכישה הגדולים ביותר ברשת האינטרנט אבל מספר האנשים כנראה לא מצדיק להקים סניף של אמזון ישראל. למרות זאת נקווה שביום מן הימים תוקם AMAZON ISRAEL. שמועות וידיעות ראשונות על אפשרות של הקמת סניף כזה כבר קיימות אולם נראה שזה ייקח עוד הרבה מאוד זמן.

עד שסניף זה יוקם יש קושי מרכזי אחד בקניה מאמזון בישראל והוא בעיית המשלוח. מוצרים רבים ומוכרים רבים באמזון לא שולחים את המוצרים שלהם לישראל. אמנם בעיה זו נמצאת במגמת שיפור בזכות ניסיונות של אמזון להרחיב את השילוח הבין לאומי שלהם אבל עדיין מוצרים רבים אינם נשלחים לישראל. אנחנו מציעים מספר פתרונות עיקריים לקניה מאמזון בישראל:

קנייה עם משלוח חינם לישראל מעל 75$

בימים האחרונים חברת אמזון עושה משלוחים בחינם בקנייה מעל 75$ בתנאי שהמוצרים הם מוצרים שהיא מוכרת ולא מוצרים צד שלישי.

  • איך נדע שהמוצר שאנחנו רוצים לקנות הוא מוצר שנמכר על ידי אמזון?

על כל מוצר שנמכר באמזון כתוב מי המוכר של המוצר ולכן צריך לחפש את הכיתוב שאומר "SOLD BY AMAZON.COM" כמו בתמונה הזאת. לא תמיד הכיתוב יופיע באותו מקום בדף.

  • איך אני בוחר משלוח חינם?

כדי לקבל את המשלוח החינמי, צריך לבחור את האפשרות הזו כשמתחילים את תהליך הצ'ק אאוט. באחד המסכים תופיע בפניכם בחירה בין אפשרויות משלוח שונות. במסך הזה צריך לבחור באפשרות החינמית כמו בתמונה.

אם אתם ותיקים באמזון יש סיכוי שאתם כבר מקבלים מיד את מסך הקנייה ולא עוברים במסך משלוח. גם במקרה כזה במסך הקנייה אפשר לשנות למשלוח חינם כמו בתמונה:

השלמת קנייה ל75$ בדיוק

השיטה הכי טובה להנות מקנייה עם משלוח חינם מאמזון היא כשקונים ב75 דולר בדיוק. במצב כזה אתם לא משלמים מיסים כי התשלום של מיסים מתחיל רק מעל 75 דולר, וגם לא משלמים על משלוח. אם אתם מפספסים את המחיר אפילו בסנט אחד אתם או תשלמו מיסים או שלא תקבלו משלוח חינם.

אנחנו מציעים לכם להתשמש בכלי שפיתחנו להשלמת קנייה ל75$. עם הכלי הזה אתם יכולים למצוא את כל המוצרים שנמכרים על ידי אמזון ונשלחים בחינם לישראל. הדרך היא לבחור את הקטגוריה המתאימה ולא למלא כלום במחיר ותקבלו את כל המוצרים שנשלחים לישראל בחינם.

אחרי שבחרתם מספר מוצרים אתם יכולים לראות כמה בדיוק חסר לכם בשביל להגיע ל75$, ולחפש דרך הכלי הזה מוצרים שישלימו לכם את העגלה ל75$. תמלאו את הקטגוריה הרצוייה ותוסיםו את הסכום המדוייק בדולרים וסנטים שחסר לכם ל75$ ואז תקבלו מוצרים שישלימו את העגלה לסכום המדוייק.

סמל של amazon global

קניה דרך אמזון גלובל

האפשרות הפשוטה ביותר לקניה באמזון עם משלוח לארץ היא לגלוש לדף הבינלאומי של אמזון. בדף הזה יש רק מוצרים שיש להם משלוח בינלאומי. כשאתם עושים את החיפוש מתוך הדף הזה רוב הסיכויים שתגיעו למוצרים שנשלחים לארץ.

זוהי לא ברירת המחדל של אמזון. ברירת המחדל כוללת מוצרים רבים שנשלחים רק ברחבי ארצות הברית, ולכן כדאי להכניס את הדף הזה למועדפים ובכל פעם לחזור אליו.

לדף של אמזון בינלאומי.

הפתרון הזה הוא חלקי כי באמת הרבה מאוד מוצרים לא נשלחים מאמזון האמריקאי בשלב הזה לישראל, ובגלל המרחק לחלק מהמוצרים מתווספים דמי משלוח מאוד יקרים.

הרשמה לאמזון

כדי להזמין מוצרים דרך אמזון צריך להירשם לאתר ולעשות לעצמנו חשבון באמזון. התהליך של יצירת החשבון הוא בחינם. הרשמה לאתר העולמי תופסת גם לכל האתרים האחרים של אמזון ברחבי העולם. כדי להירשם לאמזון אנחנו צריכים ללחוץ על הכפתור שמסומן בעיגול אדום בשורת הפקודות העליונה שבתצלום המסך.

הרשמה לאמזון

אחרי שנלחץ על הכפתור יופיע לנו המסך הבא שבו אנחנו צריכים לבחור את האפשרות של משתמש חדש.

חשבון חדש באמזון

במסך הבא שנפתח אנחנו צריכים להוסיף שם, כתובת מייל וסיסמה (צריך לחזור על הסיסמה פעמיים) כדי ליצור חשבון חדש.

בשלב הזה אנחנו נרצה להוסיף כתובת בישראל כדי שיהי לנו יותר קל לדעת על כל מוצר אם הוא נשלח לישראל. בשביל זה אנחנו נכנס להגדרת החשבון שלנו שנמצאת באותו מקום שבו נכנסנו מקודם ליצירת החשבון:

פרטי חשבון אמזון

אחרי שלחצנו על האפשרות הזו ייפתח בפנינו המסך הזה ואנחנו נבחר בו את האפשרות YOUR ADRESSES.

שינוי כתובת באמזון

במסך שנפתח אנחנו נבחר ADD ADRESS ואז ייפתח לנו מסך עם אפשרות להוספת כתובת. כאן נבחר את ישראל ונמלא את הכתובת המלאה שלנו באנגלית.

אחרי שיש לאתר העולמי את הכתובת שלנו בישראל יותר קל למצוא דברים שנשלחים לישראל.

תוסף להשוואה בין המחירים של האמזונים השונים.

כמו שאמרנו, לאמזון יש סניפים רבים שלפעמים יש ביניהם הבדל מאוד גדול במחירים ולכן אותו מוצר יכול להמכר בהפרשי מחיר מאוד גדולים. אנחנו מציעים להתקין תוסף מיוחד לכרום שדרכו אפשר לקבל את המחירים הסופיים של המוצר כולל מחיר המשלוח לישראל.

ההפעלה של התוסף היא מאוד פשוטה. בכל דף מוצר של אמזון ניתן ללחוץ על הסמל הירוק של עגלת הקניות שיתווסף לנו בשורת הכתובת, וברגע שנלחץ עליו ייפתח דף חדש שבו יהיו כל המחירים של המוצר בחנויות השונות כולל מחיר המשלוח והמיסים.

מאוד מומלץ.

אמזון גרמניה ואנגליה

הפתרון הטוב ביותר לקבלת מוצרים עם משלוח זול לישראל הוא פניה לזירת המסחר של אמזון בגרמניה. באמזון גרמניה ניתן למצוא כמעט את כל המוצרים של אמזון הכללית ובמחירים דומים. הייתרון הגדול מבחינתנו הוא שאמזון גרמניה כנראה תופסת את עצמה קצת כאמזון ישראל, ורוב המוצרים שם נשלחים לישראל. באמזון גרמניה מקבלים את השירות של אמזון עם משלוח נוח יותר וזול יותר מאשר משלוח מארה"ב. עד לא מזמן פתרון זה היה קשה בגלל מחסום השפה. לשמחתנו אמזון השיקה לא מזמן גירסה באנגלית של אמזון גרמניה, כך שהקניה שם הפכה להיות הרבה יותר פשוטה.

קישור לאמזון גרמניה בשפה האנגלית.

כדי להתעדכן במבצעים היומיים של אמזון גרמניה ניתן גם להכנס לדף המבצעים שלהם.

אפשרות נוספת היא לעשות קניות באמזון אנגליה. גם האתר של אמזון אנגליה עושה משלוחי על מוצרים רבים והמחיר של המשלוח זול יחסית. ישנם מוצרים המחיר שלהם באמזון אנגליה זול מאשר אמזון גרמניה ויש מוצרים שהמצב הוא הפוך.

בוא לעשות קניות באמזון אנגליה.

בוא להתעדכן בדף המבצעים של אמזון אנגליה.

מה זה בעצם אמזון גרמניה ואנגליה? כיוון שאמזון גילתה שהיא מקבלת הזמנות מרחבי העולם כולו היא החליטה שהשיטה הטובה ביותר מבחינתם היא לפתוח עוד סניפים של אמזון ברחבי העולם. הסניפים הללו הם בעצם חנויות עצמאיות שמופעלות על ידי אמזון. המחירים בכל חנות הם שונים ואפילו יש מקרים שבהם מור מסוים נמצא רק בחנות אחת ולא בשנייה. היתרון הגדול מבחינתנו הוא שהחנויות האירופאיות של  אמזון רואות במדינת ישראל את החצר האחורית שלהם ולכן הם שולחים כמות הרבה יותר גדולה של מוצרים לארץ, ובגלל שהמרחק הוא קטן באופן דרמטי אז גם המחיר של המשלוח הוא הרבה יותר זול.

אמנם לא כל המוצרים נשלחים לישראל אבל אחוז גבוה נשלח. מה כדאי לקנות מהאמזונים ההם? בעצם, בשני האמזונים האלו המחירים דומים מאוד למחירים של החנויות הזולות באנגליה ובגרמניה. הרבה אנשים שעושים קניות בטיסות לגרמניה ואנגליה מגלים שהיה להם יותר משתלם להזמין את המוצרים מאמזון מאשר לקנות אותם בחנות פיסית, כי המחיר של אמזון הוא מהזולים במדינה שם ולעומת זאת תיירים קונים בחנויות יקרות ולא עושים השוואת מחירים.

יש דברים שנראה להרבה אנשים הגיוני לבדוק באמזון כמו נעליים, בגדים, גאדג'טים ועוד. אבל אנשים מאוד מופתעים לגלות שבהרבה מאוד מקרים יותר זול לקנות מחו"ל דרך אמזון גם ברזים, שואבי אבר טוחני אשפה וכיריים ועוד מוצרים בגדלים האלו. ההנחה הראשונה היא שלא יכול להיות שגם מוצרים כאלו יהיו יותר זולים כולל משלוח ומיסים, אבל המציאות היא שהרבה מאוד מוצרים כאלו יותר זולים שם. אנחנו מציעים לבדוק כל מוצר שאתם חושבים לקנות קודם כל באמזון.

אז עד שאמזון יפתחו סניף של אמזון בישראל נצטרך להסתפק בשיטות הללו ודרכן להנות מהשירות ומהאיכות המעולים של אמזון.

בתחילת הדרך אמזון התעסקו בעיקר במכירת ספרים דרך האינטרנט אבל היום החברה התרחבה למכירה של מוצרים רבים ושונים. בשנים האחרונות אמזון סובלת מתחרות עזה מצד חנויות רבות אחרות שמוכרות באינטרנט ובעיקר מצידה של איביי. אבל עדיין ישנן סיבות מאוד טובות שבגללן אנשים מעדיפים לקנות מאמזון. השירות והאחריות של אמזון למוצריה ידועים בכל העולם, ולאמזון יש משלוח הרבה יותר מהיר מלחברות המתחרות. רוב המוצרים שנמכרים באמזון נמצאים במטה החברה ויכולים להישלח באופן מיידי, ומשלוח יגיע אליך עד הבית. כאשר אתה קונה מאמזון אתה יודע שיהיה לך למי לפנות אם תהיה לא מרוצה מהמוצר שהגיע אליך. עוד יתרון עצום של אמזון הוא שהם מחשבים את כל העלויות כולל המיסים בזמן ההזמנה ואתה מצידך לא תצטרך לשלם שום תוספות.

המחירים באמזון זולים כל הזמן באופן משמעותי לעומת ישראל אבל יש באמזון פעמים רבות מבצעים, שמגיעים לשיא בימי הקניות המרוכזים הגדולים ב – Bkack Fridy וב – Cyber Monday.

סרטון היוטיוב שצירפנו מראה איך נראה מחסן של אמזון באחד מימי הקניות הגדולים ואיך מתמודדים שם עם אספקה של כמות כל כך מטורפת של קניות.

8 מחשבות על “אמזון ישראל – לקנות מאמזון מישראל (amazon israel)”

  1. אני מנוי של KINDLE. כבר למעלה משבועים שאני לא מסוגל להוריד ספרים או אפילו לפתוח ספרים שכבר רכשתי. אני מקבל מאנזון הבטחות שהם יתקנו את הבעיה, אל בפועל הם אינם עושים דבר בנידון. חישבו כל כך

  2. אני מעוניין להזמין את הספר Documents of Judean Exiles and West Semites in Babylonia in the Collection of David Sofer .
    משום מה אין אפשרות לשלוח את הספר ארצה.
    רכשתי ספרים רבים באמצעות האינטרנט ( לא מאמזון) ולא היתה כל בעיה.
    אני מאד מעוניין לרכוש את הספר.

כתוב/כתבי תגובה