מציאת מוצר באמזון עם משלוח לישראל

החנות של אמזון ידועה בעולם בחנות טובה ואמינה שפעמים רבות יש לה מבצעים גדולים מאוד. הבעיה הגדולה של הצרכן הישראלי עם הזמנה באמזון קשורה לכך שפעמים רבות המוצרים שאמזון מציעה לנו הם ללא משלוח לישראל. סיבה זו גורמת לרבים לא לקנות באמזון או לקנות מהחנויות של אמזון ברחבי העולם כמו אמזון גרמניה, שפעמים רבות עושה משלוח לישראל גם במוצרים שבאמזון ארה"ב אין להם משלוח.

רוצים להתעדכן על מבצעים חמים באינטרנט? בקרו בדף הפייסבוק שלנו 

רבים לא יודעים אבל באמזון מוכרים רבים מחנויות שונות שכולם מוכרים תחת הגג של אמזון. הרבה פעמים אחרי שהוצע לנו מוצר ללא משלוח אפשר להמשיך ולחפש מי עוד מוכר את המוצר באמזון ולראות אם הוא שולח את המוצר המבוקש לישראל.
בשביל הצורך הזה אני רגיל להשתמש בתוסף נהדר לכרום ופיירפוקס שנקרא "does amazon ship to". התוסף הזה מאפשר לבחור מוצר באמזון ובלחיצת כפתור למצוא אילו חנויות באמזון שולחות אותו לישראל. להורדת התוסף לכרום ולהורדת התוסף לפיירפוקס.
אחרי שהורדנו את התוסף ניכנס לאמזון ארה"ב ונחפש מוצר שאנחנו רוצים. בחלק גדול מהמקרים נגלה שאמזון אומרת לנו שהמוצר לא נשלח לישראל. כיוון שהתקנו את התוסף אנחנו נראה מתחת למוצר כפתור שמאפשר לחפש אם המוצר נשלח למדינה שלנו. "check if the item could be shipped to your country".

unnamed (1)

אחרי לחיצה על הכפתור הזה תופיע לנו אפשרות לבחור את המדינה שלנו. נבחר "Il Israel" ונלחץ על כפתור הבדיקה. המחשב יחשוב מספר שניות ויציג לנו טבלה שבה יופיעו כל החנויות שמוכרות את המוצר. החנויות שנמצאות בהתחלה עם סימון ירוק שולחות לישראל. התוסף גם נותן לנו את המחירים בחנויות האלו ולפעמים אפילו את מחירי המשלוח.

does-amazon-ship-to2[3]
נלחץ על הקישורים בתוסף לחנות שהכי נראית לנו ונקבל את המוצר עם משלוח לישראל.
תהנו.

 

מחשבה 1 על “מציאת מוצר באמזון עם משלוח לישראל”

כתוב/כתבי תגובה