קניית עדשות מגע בזול באינטרנט מחו"ל

הרבה אנשים קונים את עדשות המגע שלהם בדרך קבע מחנויות אופטיקה. המחיר של קנייה שכזו יכול להיות מאוד גבוה, במיוחד אם מדובר בעדשות יומיות. בניגוד למשקפיים, בהם יש הבדל בין הסחורה אצל החנויות השונות – בעדשות מגע החברות העולמיות הן חברות גדולות, והן מוכרות את אותה הסחורה בכל העולם. חלק מרשתות האופטיקה בישראל משווקות מוצרי מדבקה שלהן, שלא שייכים לחברות המוכרות והמקובלות בעולם במחירים קצת יותר זולים, ועדיין המחיר שלהם גבוה בהרבה מהמחיר של חברות ידועות בחו"ל.
מהניסיון שלנו עדשות מגע הן אחד הדברים שהכי משתלם לקנות דרך האינטרנט מחו"ל.

חברות מסוימות מחו"ל מוכרות עדשות מגע בזול עם משלוח לישראל. קנייה איתם נעשית משתלמת ככל שהקנייה היא יותר גדולה. החברה שנמליץ עליה בפוסט הזה היא חברת smart buy glasses שהיא אחת החברות הגדולות ביותר באנגליה. כל המוצרים שלהם הם של חברות אופטיקה ידועות והמחיר שלהם זול בהרבה מהמחיר בארץ. כשקונים במחיר של יותר מ45 ליש"ט המשלוח לישראל נהייה חינם.

קישור לחברת smartbuyglasses

smartbuyglasses

חברת smartbuyglasses היא אחת החברות הגדולות ביותר בעולם בתחום האופטיקה והיא אמינה מאוד. ניתן למצוא בחנות מגוון עצום של מוצרים שונים.

בין החברות שניתן לקנות ניתן למצוא את AcuvueAir-OptixBiofinityClaritiDailiesPureVisionSoflens ועוד.

הורדאם אתם מעוניינים לקנות חבילה רגילה של עדשות מגע ייתכן שהמקום שבו תמצאו את המחיר הטוב ביותר עם משלוח לארץ יהיה באמזון גרמניה. בקנייה באמזון גרמניה אתם מקבלים את האחריות והשירות של חברת אמזון הגדולה עם משלוח לארץ.
המחירים של חלק גדול ממוצרי העדשות זול באמזון באופן משמעותי לעומת המחיר שלהם בארץ, ומחירי המשלוח שלהם לא יקרים. לכן כדאי לפני כל קנייה של עדשות לבדוק אצלם.

קישורים: עדשות מגע באמזון, עדשות מגע חודשיות, עדשות מגע יומיות

קניה נעימה.

אנא ספרו לנו בתגובות איך הייתה לכם חווית הרכישה.

כתוב/כתבי תגובה