אפליקציות ומשחקים בחינם מהחנות של אמזון

אמזון מנסה בשנים האחרונות להתחרות עם גוגל על משתמשי האנדרואיד. במסגרת התחרות הזו אמזון פתחה לפני מספר שנים חנות אפליקציות משלה שהייתה אמורה להתחרות בgoogle play. ככל שחלף הזמן היה ברור שגוגל מצליחה להחזיק ברוב נפח השוק של שוק האפליקציות לאנדרואיד. בעקבות כך ניסתה מדי פעם אמזון להעניק ללקוחות שלה מספר אפליקציות בחינם, אבל גם המהלך הזה לא הועיל.

EduPageChart._V292540085_לאחרונה החליטה אמזון לפתוח שרות חדש בשם amazon undergroundשבמסגרתו היא מביאה ללקוחות שלה אפליקציות רבות בחינם. מדובר באפליקציות כאלו שהיו עד היום בתשלום ועכשיו ניתנות למנויים ללא כל תשלום. המפתחים מקבלים אמנם כסף מאמזון על השימוש באפליקציות שלהם, אבל לנו כמשתמשים אין שום חיוב על האפליקציות הללו. אין בעניין הזה התחכמות. הם מתחייבים שאין חיוב לא על ההורדה עצמה, לא על מעברי שלבים ולא על תוספת חיים במשחקים.
דוגמאות לאפליקציות שניתנות בחינם במסגרת השרות:Goat Simulator, Office Suite Pro 8, Monument Valley ויחד איתם משחקים פופלריים כמו Looney Tunes Dash!, Frozen Free Fall, Angry Birds Slingshot Stella ,Star Wars Rebels: Recon Missions. אפשר לראות בטבלה שאמזון הכינו כפרסומת את ההבדל לגבי המשחק הפופלרי jetpack joyride.
איך מורידים?
גוגל פליי לא מאפשרת להוריד את החנות של אמזון דרכם בגלל התחרות ולכן צריך להוריד את האפליקציה שלהם ישירות למכשיר שלכם. לחצו על הקישור הזה ממכשיר האנדרואיד שלכם או שפשוט תחפשו בגוגל מהמכשיר amazon underground. בגלל שההורדה היא ישרה המכשיר שלכם יבקש מכם לאשר את ההורדה. אחרי ההורדה מתקינים, נכנסים לחשבון האמזון שלכם ואפשר להתחיל להשתמש באפליקציה.
תהנו.

כתוב/כתבי תגובה