השוואת מחירים בין חנויות asos ברחבי העולם

ישראלים רבים עושים בשנים האחרונות חלקים הולכים וגדלים של קניות הבגדים שלהם בחו"ל. אחת החנויות שזוכה לפופולריות גדולה בקרב הויראלי היא החנות של אסוס (asos). בחנות הזו ניתן למצוא הרבה בגדים במחירים נוחים. החנות מוכרת גם בגדי מותגים וגם כאלו שאינם מותגים.
images (2)אחת השיטות הפחות מוכרות להוזיל את המחיר של קניה בasos היא דרך השוואה בין החנויות השונות שלהם ברחבי העולם. לאסוס יש חנויות בארה"ב, בריטניה, גרמניה, צרפת, ספרד, אוסטרליה ורוסיה. בין החנויות השונות יש הרבה פעמים הבדלי מחירים משמעותיים.
איך בודקים את ההבדל בין המחירים בין החנויות השונות?
גולשים בתוך החנות המועדפת עליכם וכשמגיעים למוצר שמעניין אתכם, לוחצים בפינה הימנית העליונה על סמל המדינה של החנות, ודרך הסמל ניתן לעבור בין החנויות השונות של הרשת ולראות את הבדלי המחירים. שימו לב שבכל מדינה המחירים מופיעים לפי המטבע של המדינה ולכן יש להמיר אותם.
בבדיקה שלי היום ניתן היה לראות שאותה שמלה (asos tall midi dress) עולה בארה"ב ובריטניה 65-66$ ומספרד אותה שמלה עולה 52$. זהו הבדל של מעל 20 אחוז!!!
הדוגמאות הן רבות. חלק מהפעמים המדינות הזולות הן לא באנגלית, אבל הדפים באנגלית והדפים האחרים זהים כמעט בכל הפרמטרים, ןניתן להשתמש בגוגל טרנסלט.
כדאי ליידע את כל מי שאתם מכירים שקונה באסוס. תהנו מהקניה.

כתוב/כתבי תגובה