מטענים מומלצים לקניה באינטרנט

אחת הקניות הנפוצות ביותר באינטרנט היא של מטענים לסמרטפונים.
כולם כבר יודעים שניתן לקנות מטענים באינטרנט בשקלים בודדים, אלא שהמטענים הללו הם מטענים שאינם מקוריים והם בעצם מוצרי מדבקה. הרבה מאוד פעמים המוצרים הללו לא טוענים במהירות רצויה ונוטים להתקלקל במהירות.
כאשר טעינה פשוטה של הטלפון אורכת שעות רבות וארוכות במקום שעה -שעתיים, הבעיה מתחילה להציק ברמה שגורמת לרבים לחפש מטענים ברמה יותר גבוהה. בשלב ראשון הרבה אנשים מעדיפים לקנות בזול ולהחליף ברגע שמתקלקל. אחרי שהקלקולים חוזרים על עצמם, רבים מעדיפים להשקיע קצת יותר ולהישאר עם אותו מטען לתקופה אורכה יותר. במאמר זה לא בדקנו כבלים של usb.
ניסינו לרכז כאן מספר מטענים שהומלצו באתרים רבים בארץ ובעולם, וכנראה נותנים תוצאו יותר טובות מאשר המטענים הרגילים.
יש מספר פרמטרים שנבחנו:
1. רמת המתח שיוצאת מהמטענים אל המכשיר לאורך זמן.
2. עמידות של המוצר.
3. גודל סביר.
4. פתחי כניסה נוחים לכבלי ה usb.
המטענים סודרו כאן לפי המחיר שלהם מהזול ביותר אל היקר ביותר, כאשר פעמים רבות ככל שהמחיר עולה גם רמת המוצר עולה איתו. חלק מהמוצרים מאפשרים לטעון יותר ממכשיר אחד בן זמנית.

images (4)belkin 2 port wall home charger
חברת belkin אמנם מייצרת בסין, אבל בניגוד לחברות המדבקה הרבות, היא בעלת וותק מסויים ומוכרת בנוף מוצרי האלקטרוניקה. לא מדובר בחברה שהיום הוקמה כדי לייצר זבל ומחר תיסגר. האפשרות הזו טובה למי שרוצה להתקדם מעט מעל מוצרי המדבקה, אבל עדיין להישאר בהוצאה שהיא מתחת ל20 ש"ח. המטען הזה הוא בעל כושר הטענה של 2.1 באופן מוצהר ויש למטען שתי יציאות של usb. 

קישור לקניית מטען של belkin

images (5)nillkin 5v- 2am
חברת נילקין הצליחה להתבסס בשוק בשנים האחרונות כרמה אחת מעל חברות המדבקה. המטען שלה הוא אמנם רק 2 אמפר, בניגוד לרוב המטענים שמובאים כאן, אבל בשביל המחיר הזול שלו (23 ש"ח) הוא עושה את העבודה בצורה די טובה. הטעינה שלו נשארת מהירה לאורך זמן וחיי המוצר שלו ארוכים. למכשיר יש אפשרות של חיבור usb אחד בלבד.

קישור לקניית מטען של nillkin.


aukey 12w – 2.4am61vQ1ovgvTL._SY355_
המטען הקטן הזה של חברת aukey  הוא מטען מאוד קטן, ולמרות העובדה שהוא מיוצר על ידי חברה לא כל כך מוכרת הוא זוכה להרבה שבחים בבלוגים שונים בחו"ל שבדקו אותו, על טעינה טובה בכל החיבורים ועל טעינהמהירה. המטען הזה מתאים במיוחד למי שצריך לנייד את המטען ממקום למקום בגלל גודלו הקומפקטי. למטען הזה יש שתי יציאות.

קישור לקניית aykey12w


‏הורד (10)
amazon basic
אחד הפתרונות הטובים בחיפוש אחר מטען הוא לסמוך על המוצרים של חברת הענק אמזון שמציעה מטענים במסגרת סדרת הבייסיק שלה. את המטענים הללו ניתן לקבל גם בגירסה של חיבור אחד וגם בגירסה של שני חיבורים. היתרון הגדול של הקנייה הזו היא בכך שיש לך את הגב הברור של חברת אמזון. אתה יודע בוודאות שהמוצר מקורי ובמקרה של בעיה יש לך אבא לפנות אליו.

קישור לקניית אמזון בייסיק. 

ראו גם: על קניית מוצרים באמזון הגרמני עם משלוח לישראל

ankerimages (3) 36w – 4 port

המטען שקיבל הכי הרבה המלצות מהאתרים הבלתי תלויים. בבדיקות חוזרות ונשנות בכל חיבורי הusb שלו
נמדדה רמה של 2.4 אמפר. המטען עצמו נוח
מבחינת הגודל ואמין מבחינת ההישרדות. למטען הזה יש ארבע יציאות במקביל לטעינת סמטרפונים רבים והוא מצליח לנהל את כולם בהצלחה מרובה. הבעיה העיקרית שלו היא כמובן במחיר היקר שלו.

קישור לקניית anker 36w
האם גם לכם יש המלצות על מטען טוב? נשמח לשמוע בתגובות.

כתוב/כתבי תגובה