אתרים לקניית כלי עבודה, מברגות ומקדחות באינטרנט שעושים משלוח לארץ

ישנם אתרים רבים בחו"ל שמוכרים כלי עבודה ממגוון סוגים – החל מכלי עבודה ידניים כמו מברגים, בוקסות, מסורים  וכלה בכלי עבודה חשמליים כמו מברגות, מקדחות ואף כלי עבודה גדולים מאוד.

לפעמים מחירם של כלי העבודה הללו בחו"ל זול משמעותית מאשר מחירם בארץ. אמנם בהזמנת כלי עבודה מחו"ל עלינו לשלם גם על המשלוח ועדיין פעמים רבות המחיר נשאר נמוך באופן משמעותי מהמחיר המקביל בארץ. יתרה מזאת, לפעמים אנחנו מחפשים כלי ייחודי שמאוד קשה למצוא בארץ, וכאן הוא נמצא רחוק מאיתנו בלחיצת כפתור.

ככלל, כלי עבודה ידניים ניתן לקנות גם בארה"ב, אבל כלי עבודה חשמליים יכולים להיות יותר בעייתיים בגלל הבדלי המתח שעלולים לגרום לפעילות פחות טובה של המכשירים. מכשירם נטענים שמבוססים על סוללות כמו מברגות כדאי לקנות גם בארה"ב, אבל מוצרים עם חיבור קבוע לחשמל כדאי לקנות רק מאירופה או לבדוק מול החנות בארה"ב אם היא יכולה לספק מכשיר שמתאים לישראל.

בפוסט הזה ריכזנו רשימה של חנויות מחו"ל שעושות משלוח לישראל.

הורד

בניגוד לחנות של אמזון העולמית שלא שולחת כמעט מוצרים לישראל, החנות של אמזון גרמניה שולחת מוצרים רבים לישראל. גם בחנות הזו יש מגוון גדול. כמו כן בקניה כזו אנו נהנים מהשירות והמחירים של אמזון. כאשר עוברים לתשלום המחירים המופיעים לתשלום כוללים גם משלוח ומיסים. פעמים רבות, המחירים של הכלים אחרי מיסים ואחרי משלוח עדיין הרבה יותר זולים מהמחירים של קניה בישראל. בעבר המכשול הגדול ביותר של קניה מאמזון גרמניה הייתה השפה אולם לאחרונה הם פתחו גירסה אנגלית של החנות.

באמזון ניתן לקנות את כל סוגי כלי העבודה לפי מחלקות שונות:

כלי עבודה ידניים: מברגים, מסורים, מפתחות שבדיים, פטישים, סכינים, מלחצות משייפות, משחיזות וארגזי כלים.

כלי עבודה חשמליים: מברגות, מקדחות, מסורים חשמליים, משחזות, מפסלות, מפתחות אימפקט, מטחנות ומטענים לבטריות.

אביזרים לכלים חשמליים: להבים, מקדחים, ראשי מברגה, ניירות לטש, מטענים ועוד.

ציוד מקצועי ברמה גבוהה

קישור למחלקת כלי עבודה באמזון גרמניה באנגלית.
images (2)חנות נחמדה לכלי עבודה מאנליה. אחרי הגדרת הקונה מישראל החנות מציגה את מחירי הכלים השונים בשקלים, וכן מציגה בקלות את מחיר המשלוח. הובלה עולה 176 ש"ח ולכן האתר מתאים בעיקר לקניית מוצרים יקרים שלפעמים ההנחה עליהם שווה את דמי המשלוח. ניתן לקנות מברגות ומקדחות ועוד כלים מכמה חברות גדולות – hitachi, macita, trand' stanely ועוד.
קישור לחנות toolstop

 

הורד (3)

בחנות toolnet יש הרבה פעמים מבצעים ייחודיים על מוצרים מסוימים בהנחה גדולה, ולכן כדאי לבקר בה. החנות עושה גם משלוחים לישראל, אלא שהתשלום עבור המשלוח לא נגבה בשעת התשלום אלא רק אחריה. כדי להזמין לישראל יש צורך לסיים את ההזמנה, ולבקש משלוח בין לאומי ורק אחרי ההזמנה הם ייצרו אתכם קשר לגבי דמי המשלוח.
קישור לtool net

הורד (1)
החנות האמרקאית של סירס עושה משלוחים לישראל וגם מציגה את המחירים בעברית. בחנות הזו ניתן למצוא בתקופות ההנחנות בארה"ב מציאות של ממש. כמו כן, לחנות הזו יש גב חזק ואין חשש לגבי ההגעה של המוצרים והמשלוח. המגוון של הדברים בחנות של סירס הוא עצום. בחנות של סירס ניתן למצוא כלי עבודה של cratsman שהם בין הכלים הטובים בעולם.
קישור לכלי עבודה אצל סירס

LogoLV
החנות הזו היא חנות נחמדה מאוד מקנדה שמתמחה בעיקר בכלים שקשורים לעבודה עם עץ. בחנות יש מגוון גדול של דברים שעוזרים לעבודה עם עץ. גם החנות הזו עושה משלוחים לישראל בנפרד מהקנייה, זאת אומרת אחרי שאתה מסיים את כל הקנייה הם יוצרים איתך קשר להשלמת המשלוח.
קישור לחנות Lee Valley

רםםבךקר
חנות שמתמחה בעיקר בכלי עבודה של עץ, המגוון של כלי העבודה הוא מאוד גדול. אחרי שהחנות מזהה את הלקוח כמגיע מישראל המחירים באתר יוצגו בשקלים. מחירי ההובלה מצורפים אוטומטית לכל הזמנה.
קישור לחנות roocler

images (8)
גם זו חנות שמתמחה בעיקר בכלי עבודה לעץ. מחירי השליחה לארץ בחנות זו הם זולים יחסית ויש להם גם כלים מאוד מתוחכמים במחירים נוחים. צריך לבחור בכתובת ישראל ובדף הבא מחירי המשלוח מתווספים.
קישור לחנות ptreeu

hw_logo
חנות עם מוצרים גדולים וכבדים ממוינות לפי כל החברות הגדולות.  בחנות ניתן להשיג גם חברות שקשה מאוד למצוא בשוק הישראלי. כמו כן יש לחנות זו התמחות במאווררים מיוחדים לעבודה בעץ. לחנות יש משלוחים מסודרים לישראל. ניתן לבחור בין כמה סוגי משלוחים במחירים שונים.
קישור לחנות של hardwaresales

logo (1)
חנות גדולה ומאוד נוחה שכוללת את כל סוגי האביזרים והכלים – מהקטנים ביותר עד הגדולים עם משלוח לישראל.
קישור לחנות kutzallאנא עזרו לנו והמליצו בתגובות על עוד חנויות שאתם מכירים.

 

5 מחשבות על “אתרים לקניית כלי עבודה, מברגות ומקדחות באינטרנט שעושים משלוח לארץ”

 1. אני מעתיק מספר אתרי אינטרנט נוספים שקיבלתי בתגובה.
  האתרים הללו הם בעיקר אתרים מתחום עבודות העץ. עדיין לא הספקתי לבדוק אם האתרים הללו עושים גם משלוח לישראל.

  http://www.rockler.com/
  http://www.woodpeck.com/index.html
  https://www.pennstateind.com/
  http://www.ptreeusa.com/index.htm
  http://www.industrialabrasives.com/
  http://www.hartvilletool.com/
  http://www.highlandwoodworking.com/index.aspx
  http://www.hardwaresales.com/
  http://www.mlcswoodworking.com/
  http://www.toolsfromjapan.com/store/
  http://www.woodworkingshop.com/
  http://www.gregdorrance.com/index.phphttp :
  http://kutzall.com/
  http://woodworker.com/

  הגב
 2. חנויות נוספות שכרגע עולות לי בראש:

  http://benchcrafted.com/
  ציוד איכותי מאוד לשולחנות נגרים. לא זול. אחד החברים פה בנה שולחן עם ציוד שהזמין מהם.

  http://www.fine-tools.com/ (דיטר שמידט)
  הכל מהכל, כולל כלים ואביזרים איכותיים שקשה להשיג.

  https://www.toolsfromjapan.com/store/
  אני רואה שכבר החנות הזו הוספה לרשימה, רק אומר שהיה לי ניסיון מצויין איתם. מחירים טובים ומחיר משלוח סביר ביותר. לעיתים לוקח מעט זמן עד שמתבצע המשלוח כיוון שמדובר בעסק משפחתי קטן והרבה הזמנות.

  הגב

כתוב/כתבי תגובה