מוצרי אינסטלציה של grohe (גרואה) בזול באמזון הגרמני

כשבנינו את הבית שלנו חיפשנו כל דרך אפשרית להוזיל עלויות בבניה בלי לוותר על האיכות של הבניה. כל מי שבונה ומשפץ יודע עד כמה המשימה הזו קשה. אנחנו מאוד רצינו ברזים של חברת GROHE גם בגלל המראה המוקפד שלהם וגם בגלל האיכות הידועה שלהם. אבל המחיר שלהם היה גבוה מדי.

בכלל לא חשבנו על הזמנה מחו"ל כי היה ברור לנו שדברים גדולים כמו ברזים לא שייך לקנות מחו"ל כי בטח ההובלה תהיה יקרה מדי. לכן מאוד הופתעתי לגלות שלמרות ההובלה קניה של ברזים ומוצרי אמבטיה של גרוהה דרך אמזון גרמניה יוצאת זולה בהרבה מהמחיר שלהם בארץ!

בואו לקנות GROHE מאמזון.

כרגי יש גם מחירי משלוח נוחים באמזון ארה"ב ולכן כדאי לבדוק גם בקישור הזה

ניתן למצוא באמזון את כל המגוון העצום של מוצרי גרואה: ברזי מטבח, ברזים לשירותים, ברזים ומערכות לאמבטיה, ראשי מקלחת, מחזיקים לנייר טואלט, צינורות. מחזיקים למגבות וחלקי ניאגרה סמויה.

הייתרון הגדול של קניה של מוצרי גרואה היא בכך שהאיכות שלהם מוכחת לאורך שנים, זוהי חברה בינלאומית וממילא הסיכוי לתקלות אינסטלציה קטנות.
החנות של אמזון הרגילה ממעטת לעשות משלוחים לישראל. אבל לאמזון יש חנויות בעוד מספר מדינות שמאפשרות בהרבה מוצרים משלוח לישראל. אחת הטובות שבין החנויות הללו היא החנות של אמזון גרמניה.

המוצרים המשתלמים ביותר באתר הזה הם מוצרים אירופאים שנמכרים פעמים רבות במחיר נמוך הרבה יותר מישראל. ניתן למצוא צעצועים, כלי בית, דברי מחשב מוסיקה ועוד.

מחירי ההובלה של אמזון גרמניה הם טובים. כשעוברים למסך התשלום אמזון עושים בשבילנו לבד את החישוב של המיסוי והכסף הזה ייגבה מכם כבר במועד התשלום, כך לא צריך להסתבך עם המכס בישראל. כככל אצבע, עד 75$ אין מיסוי בכלל ועד 500$ תשלמו רק מע"מ. גם אחרי תשלומי המשלוח והמיסים פעמים רבות ניתן למצוא מוצרים בהנחה מאוד גדולה לעומת המחירים בארץ.

בפוסט הזה מוצגים מוצרים של חברת grohe (גרואה). חברת groe נחשבת לאחת החברות היוקרתיות ביותר בתחומי האינסטלציה, אלא שרבים נמנעים מלקנות מוצרים שלה בארץ בגלל מחירם היקר. בקישור הבא יש פירוט של מוצרי grohe באמזון.

ברז grohe

דוגמאות למוצרים שניתן להשיג במחיר זול:

ברז גרואה מסדרת יורוסמארט מס. 32843000 עולה באמזון גרמניה כולל משלוח ומיסוי 460 ש"ח בעוד שבארץ מחירו מעל 1000 ש"ח. מדובר בחיסכון של ממש.

ברז למטבח גרואה

ברז למטבח גרואה מס. 33265002 עולה 286 ש"ח באמזון גרמניה כולל מיסים ומשלוח לארץ. בישראל מחירו גבוה בהרבה.

פיה לברז מילוי גרואה

 פיית מילוי לאמבטיה גרואה 28413000 ש"ח עולה 428 כולל משלוח ומיסים. בארץ המחיר שלה מעל 800 ש"ח.

 

מוט מקלחת של גרואה

מוט מקלחת גרואה 28656000 נמכר בחנות באינטרנט של אמזון גרמניה ב288 ש"ח, בעוד שמחירו בארץ מעל 700 ש"ח.

מקלחת גרואה

מערכת מקלחת עם מוט פינוק אופוריה עולה באמזון עם משלוח ומיסים 1502 ש"ח. בארץ המחיר שלה הוא מעל 5000 ש"ח.

אנחנו ממליצים להתרשם ממוצרים נוספים שיש באתר של אמזון ולבחור מהם. בכל מקרה בקנייה מאמזון כמוכר, מחיר הקנייה שמופיע לפניכם הוא סופי ולא תדרשו להוסיף עליו. אמזון מתחייבת שבמקרה שבו יתברר שמחיר המשלוח והמיסים יתברר כיקר יוקר מהמחיר הסופי הם יספגו את ההפסד ולעומת זאת, אם יתברר שהמחיר יותר זול הם יחזירו את המחיר לצרכן.

לפעמים פיצול של הקניה למספר קניות לאורך זמן יכול להוזיל את עלויות המכס כאשר מדובר על קניה מאוד גדולה לבית, כיוון שרף התשלום למע"מ עומד על 75$, אבל בכל מקרה החיסכון לעומת קניית מוצרים דומים בארץ יכולה להגיע לסכומים מאוד גדולים. אנחנו היינו מזמינים ללא היסוס את ההזמנה הגדולה לבית דרך אמזון.

אנחנו ממליצים בכל מקרה לקנות חלקי אינסטלציה שמיועדים להתחבר לתשתית כמו אינטרפוץ או ניאגרה סמויה רק מחברות בעלות שם עולמי כמו חברת גרואה, כיוון שתיקון של שחלקים הללו הוא מסובך ולכן כדאי מאוד שהמוצר שנתקין במקומות האלה יהיה מוצר של חברה מוכרת בינלאומית גדולה.

ניתן לקנות גם מוצרים של חברה מתחרה – האנס גרואה באמזון גרמניה. פרטים ניתן לקרוא בקישור המצורף.

קניה נעימה.

מבצעי בלאק פריידי מתחילים. בואו לראות את כל המבצעים הטובים בדף המיוחד שלנו לבלאק פריידי וסייבר מינדיי

בחנויות השונות של אמזון יש מחירים שונים.

בואו להתקין תוסף פשוט לכרום שיאפשר לכם להשוות בלחיצת כפתור את המחיר בכל החנויות של אמזון עם משלוח לישראל.

(Visited 19,775 times, 1 visits today)

6 תגובות בנושא “מוצרי אינסטלציה של grohe (גרואה) בזול באמזון הגרמני”

  1. תודה רבה על המאמר. אנחנו עכשיו בתהליכי שיפוץ ומיהרתי להזמין מספר ברזים של חברת גרואה.

        1. כאשר קונים כאמזון כמוכר קונים מהחנות הגדולה בעולם שהפכה לכזאת בגלל האמינות שלה. מדובר בשירות ברמה כזו שאינה מוכרת בישראל. כל תלונה ובעיה מקבלת התייחסות רצינית בלי שבודקים בציציות שלך האם אתה מנסה לשקר להם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *