מנוי אמזון פריים לחודש חינם באמזון

אמזון מספקים שירות שנקרא אמזון פריים בתשלום. רוב הדברים שיש בשירות הזה לא רלוונטיים למזמינים מישראל, אבל באמזון בריטניה המחיר של המשלוח לישראל הוא הרבה יותר זול כשיש אמזון פריים. הפער במחיר הוא מאוד משמעותי בין הזמנה מבריטניה עם פריים להזמנה ללא פריים.

במחיר של מנוי פריים באמזון בריטניה הוא 8 ליש"ט לחודש. המחיר הזה כדאי למי שמזמין הרבה מאוד מאמזון בריטניה, אבל אמזון מאפשרים לקבל חודש ניסיון בחינם, ואפשר לנצל את החודש הזה בשביל הזמנה חד פעמית מאמזון בריטניה בחינם.

בשביל לעשות את זה אנחנו נעשה מנוי באמזון פריים בבריטניה. כדי לעשות מנוי נלחץ על הקישור הזה ובמסך שנפתח אנחנו נלחץ על הכפתור הצהוב נצטרך למלא את פרטי האשראי שלנו. פרטי האשראי נועדו לכך שאם אנחנו נשאר במנוי יותר מחודש אמזון יוכלו להתחיל לגבות מאתנו כסף. אבל אל דאגה אנחנו נבטל את המינוי לפני שייגמר החודש.

אחרי שנרשמתם למנוי הפריים, אתם יכולים לעשות את ההזמנה במחיר הרבה יותר זול. אפשר לבטל את המינוי מיד אחרי ההזמנה כדי לא לשכוח לבטל את המינוי, אבל אם אתם חושבים שאולי תרצו לעשות עוד הזמנה אז תעשו לעצמכם תזכורת לקראת סוף החודש כדי לבטל את המינוי. אל תשכחו לבטל את המינוי תוך כדי החודש כי אחרת תחויבו על החודש הראשון.

כדי לבטל את המנוי צריך להכנס לחשבון שלכם באמזון וללחוץ על Your Account (מסומן באדום בתצלום).

החשבון שלך באמזון

במסך שנקבל נבחר את הכפתור של PRIME

בחירת פריים אמזון

במסך הבא שייפתח צריך לבחור את הכפתור שאומר END MEMBERSHIP, כדי לבטל את המינוי

סיום חברות בפריים

במסך הבא שייפתח אמזון יישאלו אותנו האם באמת אנחנו רוצים לבטל את המינוי ואנחנו נאמר להם שכן.

אם כבר עשיתם פעם מינוי לאמזון פריים אתם לא יכולים לעשות את המינוי פעם נוספת בחינם אבל כדי לחסוך בהזמנה הבאה אתם יכולים לעשות מינוי לחודש אחד ולהרוויח במחיר של 8 ליש"ט את הפער של המשלוח ולבטל את מינוי הפריים תוך חודש.

בהצלחה רבה.

כתוב/כתבי תגובה