טוחני אשפה של InSinkErator בזול באמזון

יש אנשים רבים שלא מבינים בכלל בשביל מה צריך טוחני אשפה. עד שאתה לא מתנסה עם טוחן אשפה אתה לא מבין כמה האביזר הזה מקל על ההתנהלות במטבח. יש מדינות שבהן טוחן אשפה הוא מוצר הכרחי לגמרי, ולאט לאט המוצר הזה נכנס גם לישראל.

InSinkEratorטוחני האשפה של InSinkErator הם טוחנים מדהימים. הם מסוגלים לטחון כל דבר כולל עצמות וקליפות ולא צריך להסס אפילו לרגע לפני שמכניסים לתוכם את כל האשפה. פשוט תענוג מדהים!

המחיר שלהם הוא די יקר ולכן אנחנו מציעים לקנות את הטוחנים של InSinkErator באמזון אנגליה. בקניה באמזון אנחנו מקבלים מחיר יותר זול אבל גם שירות מחברה גדולה ומפורסמת. אמזון לוקחים אחריות על כל בעיה במוצר ובמשלוח, ומחשבים את המחיר כולל משלוח ומיסים עם התחייבות לא לחייב אותנו מעבר למחיר הסופי בקופה. המחיר של טוחני InSinkErator באמזון זול באופן משמעותי לעומת המחיר שלהם בארץ.

למשל, 200 InSinkErator עולה באמזון כ1750 ש"ח עד הבית, כאשר המחיר שלו בזאפ הוא מעל 3600 ש"ח. הדגם הקודם InSinkErator 100 עולה באמזון כ1400 ש"ח כולל הכל עם משלוח עד הבית.

לדף של מוצרי InSinkErator באמזון.

6 תגובות בנושא “טוחני אשפה של InSinkErator בזול באמזון”

 1. לגבי טוחן אשפה 200 InSinkErator .
  האם המוצר הנשלח מאנגליה מתאים לתקן הישראלי מבחינת מתח החשמל והתקע החשמלי?
  האם 5 שנות אחריות המוצר היא רק באנגליה או גם בארץ?

  1. אמזון מאוד טובים בתחום האחריות.
   הם מציעים לפנות לנותן האחריות בארץ. אם הוא לא מוכן לתת אחריות ניתן לפנות אליהם, והם מציעים לשלוח אליהם את המצור על חשבונם לתיקון ולפעמים הם פשוט מזכים אותך על המחיר של המוצר כדי שתוכל לקנות חדש.
   המתח באנגליה הוא כמו המתח בישראל. התקע הוא תקע שונה אבל ניתן להשתמש במתאם או להחליף שקע.

   1. בדקתי באתר של אמזון אין משלוח לישראל אבל אם אני רוצה צריך להוסיף דמי משלוח ומכס לפי מה שידרשו בארץ ומע"מ לפי חשבון שלי יוצא שהטוחן יעלה כ 2600 ש"ח וכול זה ללא משלוח בישראל ואם החשבון שלי במכס נכון

    1. יש למוצרים הללו משלוח לישראל. לפעמים המוכר שמופיע בדף המוצר לא שולח לארץ, ואז אפשר ללחוץ על הכפתור שמאפשר לראות עוד מוכרים ולבחור באמזון כמוכרים.
     אפשר לקנות מאמזון עצמם ישירות בקישור הזה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *