כפכפים וסנדלים של קרוקס באמזון

%e2%80%8f%d7%94%d7%95%d7%a8%d7%93-53הכפכפים והסנדלים של קרוקס כבשו את העולם לפני מספר שנים. המוצר הפשוט והנוח הזה הפך להיות מצר חובה לרגליים רבות. חלק נועלים אותן רק בבית אבל הרבה נועלים אותן כנעלי יום יום. למרות שקמו לקרוקס מתחרים רבים עדיין רבים מעדיפים את המקוריות כי הן פשוט הרבה יותר נוחות. עם השנים קרוקס הרחיבו את הליין שלהם והם מייצרים היום גם סנדלים מאוד יפים ועוד מוצרים מעוצבים. עדיין המוצר הבסיסי והפשוט של קרוקס הוא המוצר הנמכר ביותר שלהם אבל בשנים האחרונות נוספו בצידו עוד מוצרים רבים.

המחיר של כפכפי קרוקס בארץ מאוד גבוהות ולכן אנחנו ממליצים לקנות אותן באמזון. החנות של קרוקס באמזון עושה משלוחים לישראל במחירים סבירים. באמזון ניתן למצוא הרבה יותר דגמים של קרוקס מאשר בחנויות בארץ והמחירים שם כולל המשלוח לארץ הרבה יותר זולים. אין סיבה לשלם יותר כשאפשר לקנות ישירות מחו"ל.

לדף של מוצרי קרוקס באמזון.

הנעליים של קרוקס מיוצרות בקנדה, מחומר שנקרא croslite. הייתרון הגדול של החומר הזה הוא בנוחיות שלו ובכך שהוא מיוצר באופן כזה שהוא לא סופג ריחות וחיידקים לא נדבקים אליו. כמעט כל החיקויים של קרוקס לא מצליחים לחקות אותם בתחום הזה והרבה מאוד פעמים אחרי תקופה לא ארוכה של נעילת הנעל, היא מתחילה להסריח.

מאוד פשוט לנקות את הנעליים של קרוקס וניתן לעשות זאת פשוט בעזרת מטלית ומים עם חומרי ניקוי פשוטים והנעל חוזרת להיות יפה כמו ביום שבו היא נקנתה.

images (57).jpgההרכב של החומר שבו משתמשת חברת קרוקס הוא הרכב סודי שבעלי החרבה לא נותנים לו לזלוג החוצה ולכן כל החיקויים לא מצליחים להגיע לרמת ההצלחה של חברת קרוקס.

בשנים הראשונות חברת קרוקס הסתפקה בדגם הקלאסי עם החורים שהפך להיות מזוהה עם הנעל הזו אבל בשנים האחרונות הם מנסים להרחיב את הדגמים של קרוקס ולהוסיף דגמים יותר אלגנטיים של הנעל הזו. בקנייה מאמזון אנחנו מרויחים מעבר למחיר הנמוך והשירות הטוב גם יכולת לראות מבחר הרבה יותר גדול של נעלי קרוקס לנשים ולגברים.

קניה נעימה.

כתוב/כתבי תגובה