אמזון ישראל – לקנות מאמזון מישראל (amazon israel)

חברת אמזון (AMAZON) היא חברה ענקית שמוכרת מוצרים רבים מכל הסוגים. לאמזון יש זירות מסחר רבות ברחבי העולם, אבל לצערינו אין זירת מסחר של AMAZON ISRAEL. ישראל היא אחת המדינות עם שיעורי רכישה הגדולים ביותר ברשת האינטרנט אבל מספר האנשים כנראה לא מצדיק להקים סניף של אמזון ישראל. למרות זאת נקווה שביום מן הימים תוקם AMAZON ISRAEL.

עד שסניף זה יוקם יש קושי מרכזי אחד בקניה מאמזון בישראל והוא בעיית המשלוח. מוצרים רבים ומוכרים רבים באמזון לא שולחים את המוצרים שלהם לישראל. אמנם בעיה זו נמצאת במגמת שיפור בזכות ניסיונות של אמזון להרחיב את השילוח הבין לאומי שלהם אבל עדיין מוצרים רבים אינם נשלחים לישראל. אנחנו מציעים מספר פתרונות עיקריים לקניה מאמזון בישראל:

סמל של amazon global

קניה דרך אמזון גלובל

האפשרות הפשוטה ביותר לקניה באמזון עם משלוח לארץ היא לגלוש לדף הבינלאומי של אמזון. בדף הזה יש רק מוצרים שיש להם משלוח בינלאומי. אמנם לא כל המוצרים נשלחים לישראל אבל חלק גדול מאוד מהמוצרים בדף הזה נשלחים לישראל. כך ניתן לקבל בעיקר מוצרים שנשלחים לישראל.

זוהי לא ברירת המחדל של אמזון. ברירת המחדל כוללת מוצרים רבים שנשלחים רק ברחבי ארצות הברית, ולכן כדאי להכניס את הדף הזה למועדפים ובכל פעם לחזור אליו.

לדף של אמזון בינלאומי.

אמזון גרמניה ואנגליה

הפתרון הטוב ביותר לקבלת מוצרים עם משלוח זול לישראל הוא פניה לזירת המסחר של אמזון בגרמניה. באמזון גרמניה ניתן למצוא כמעט את כל המוצרים של אמזון הכללית ובמחירים דומים. הייתרון הגדול מבחינתנו הוא שאמזון גרמניה כנראה תופסת את עצמה קצת כאמזון ישראל, ורוב המוצרים שם נשלחים לישראל. באמזון גרמניה מקבלים את השירות של אמזון עם משלוח נוח יותר וזול יותר מאשר משלוח מארה"ב. עד לא מזמן פתרון זה היה קשה בגלל מחסום השפה. לשמחתנו אמזון השיקה לא מזמן גירסה באנגלית של אמזון גרמניה, כך שהקניה שם הפכה להיות הרבה יותר פשוטה.

קישור לאמזון גרמניה בשפה האנגלית.

כדי להתעדכן במבצעים היומיים של אמזון גרמניה ניתן גם להכנס לדף המבצעים שלהם.

אפשרות נוספת היא לעשות קניות באמזון אנגליה. גם האתר של אמזון אנגליה עושה משלוחי על מוצרים רבים והמחיר של המשלוח זול יחסית. ישנם מוצרים המחיר שלהם באמזון אנגליה זול מאשר אמזון גרמניה ויש מוצרים שהמצב הוא הפוך.

בוא לעשות קניות באמזון אנגליה.

בוא להתעדכן בדף המבצעים של אמזון אנגליה.

תוסף לבדיקת משלוח מאמזון לישראל

האפשרות האחרונה מסובכת מעט יותר. הקניה באפשרות זו היא דרך האתר הרגיל של אמזון בתוספת שימוש בהרחבה לאינטרנט שמאפשרת לנו לגלות האם המוצר שאנחנו רוצים נמכר על ידי אמזון או מוכרים אחרים גם במשלוח לישראל. השימוש בהרחבה הוא די פשוט והוא מאפשר לבחור מוצר באמזון ולבדוק את הזמינות שלו עם שליחה לארץ. הסבר מפורט על שיטה זו ניתן למצוא כאן.

אז עד שאמזון יפתחו סניף של אמזון בישראל נצטרך להסתפק בשיטות הללו ודרכן להנות מהשירות ומהאיכות המעולים של אמזון.

בתחילת הדרך אמזון התעסקו בעיקר במכירת ספרים דרך האינטרנט אבל היום החברה התרחבה למכירה של מוצרים רבים ושונים. בשנים האחרונות אמזון סובלת מתחרות עזה מצד חנויות רבות אחרות שמוכרות באינטרנט ובעיקר מצידה של איביי. אבל עדיין ישנן סיבות מאוד טובות שבגללן אנשים מעדיפים לקנות מאמזון. השירות והאחריות של אמזון למוצריה ידועים בכל העולם, ולאמזון יש משלוח הרבה יותר מהיר מלחברות המתחרות. רוב המוצרים שנמכרים באמזון נמצאים במטה החברה ויכולים להישלח באופן מיידי, ומשלוח יגיע אליך עד הבית. כאשר אתה קונה מאמזון אתה יודע שיהיה לך למי לפנות אם תהיה לא מרוצה מהמוצר שהגיע אליך. עוד יתרון עצום של אמזון הוא שהם מחשבים את כל העלויות כולל המיסים בזמן ההזמנה ואתה מצידך לא תצטרך לשלם שום תוספות.

6 תגובות בנושא “אמזון ישראל – לקנות מאמזון מישראל (amazon israel)”

  1. אני מנוי של KINDLE. כבר למעלה משבועים שאני לא מסוגל להוריד ספרים או אפילו לפתוח ספרים שכבר רכשתי. אני מקבל מאנזון הבטחות שהם יתקנו את הבעיה, אל בפועל הם אינם עושים דבר בנידון. חישבו כל כך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *