המבצעים הכי טובים באינטנרט

כאן ניתן לראות מבצעים זמניים שאנחנו מעלים. רוב המבצעים הם מאמזון או מGEARBEST.
המבצעים הם מבצעים זמניים. חלק מהם הם רק לכמה שעות או יום וחלק מהם למשך זמן יותר ארוך, ולכן ייתכן שחלק מהמבצעים כבר לא בתוקף.
לפעמים המבצעים שכבר נעלמו חוזרים אחת לתקופה ולכן אנחנו ממליצים לחזור לדף הזה אחת לכמה ימים.

נינג'ה 480בלנדר נוטרי נינג'ה Nutri Ninja 480 – אחד הבלנדרים הנוחים ביותר של החברה עם 1000 וולט במחיר של 76 ליש"ט עד הבית (380 ש"ח, בקישור הזה בתנאי שיש לכם מינוי פריים. המחיר בארץ מעל 480 ש"ח. לעשיית מינוי פריים לחודש חינם עקבו אחרי ההוראות.

מכונת קפהמכונת קפה של Nespresso Essenza Mini במחיר הכי זול שהיה באמזון עד היום – 115 ליש"ט עד הבית למנויי פריים (הוראות איך לעשות פריים חינם לחודש). נספרסו נותנת אחריות בישראל על מוצרים שנרכשו באמזון לשנה ואמזון מעניקה אחריות לשנה נוספת.

קישור לקנייה

מוצרים שומרי חום של החברה המצויינת THERMOS בהנחות גדולות באמזון ארה"ב. כדאי לקנות כמה מוצרים כדי לחסוך במחיר המשלוח

קישור לקנייה

הנחה גדולה על זוגות נעליים רבות של המותג המצליח VANS

קישור לקנייה

מבצע בדסיגואלהבגדים של חברת דסיגואל הספרדית במחירי סוף עונה באמזון בריטניה.

קישור לקנייה

כונן ענק לזיכרון Seagate Expansion 8TB במחיר של 202$ כולל הכל עד הבית. מחיר בארץ מעל 1100 ש"ח.

קישור לקנייה

נעליים לקיץ במחירים הרבה יותר זולים מאשר בארץ של החברות המובילות כמו בירקנשטוק, אקו, פיטפלופ וקלארקס.ברזים זולים מאוד של חברות גרואה והאנס גרוהה.

השואבים הרובוטוים המצוינים של XIAOMI בהוזלה עם קופון:המחיר של שואב האבק דור ראשון  (XIAOMI ROBOT VACUUM (FIRST GENERATION הוא1086 ש"ח (סביר שיהיה תשלום של מע"מ כשהשואב יגיע לארץ ואז המחיר הוא 1270 ש"ח) בקישור הזה עם קוד קופון IL0413Rob. המחיר הזה זול בהרבה מהמחיר בארץ.

המחיר של שואב האבק דור שני  XIAOMI ROBOT VACUUM SECOND GENERATION הוא 1744 ש"ח (סביר שיהיה תשלום של מע"מ כשהשואב יגיע לארץ ואז המחיר הוא 2040 ש"ח) בקישור הזה עם קוד קופון IL0408rob

 

ניתן למצוא באיביי מכירה של רשיונות של אופיס ווינדווס במחירים מצחיקים. אמנם, בהתחלה זה עורר חשדות מסוימים, אבל די מהר התברר שאנשים שקנו את המוצרים קיבלו מספרי רישון חוקיים שעובדים טוב על המחשבים שלהם. מיד אחרי התשלום נשלח לקונה מייל עם הפנייה לאתר הרשמי של אופיס משם הוא מקבל עותק חוקי להורדה. אנחנו ממליצים לנצל את ההזדמנות, וגם מי שעובד בעותקים לא חוקיים יכול לנצל את המחיר הזול ולקנות עותק חוקי.

לקניית אופיס 2016 ב20 ש"ח.

לקניית ווינדווס 10 ב 20 ש"ח.

המשלוח של אמזון הוא נהדר וקצר ולוקח בדרך כלל בסביבות שבוע מאירופה. המחיר שאמזון מבקשים לתשלום כולל הכל – גם משלוח ומיסים.
באופן כללי, תמיד כדאי לשלם במטבע המקומי של האתר. אם זה אמזון ארה"ב בדולרים, באמזון גרמניה ביורו ובאמזון אנגליה בליש"ט. לא כדאי לשלם ישירות בשקלים כי אמזון גובה בהמרה סכום מאוד גבוה שמייקר את הקניה בכשישה אחוזים.
קנייה נעימה

רוצים להישאר מעודכנים בכל המבצעים  הכי טובים ברשת?

כנסו לקבוצת הפייסבוק שלנו והרשמו אליה

(Visited 2,090 times, 1 visits today)